Profesor Klimek z Krakowa

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #7569

  iwo-nka

  Czy ktokolwiek slyszal o profesorze Klimku z Krakowa? Bylabym wdzieczna za wszelkie informacje.
  iwo_nka

  #134873

  ana

  Re: Profesor Klimek z Krakowa

  Nie trać czasu  #134874

  iwo-nka

  Re: Profesor Klimek z Krakowa

  Dziekuje, malo tresci ale za to sporo informacji ;-)))
  Pytanie zadalam w imieniu osoby, ktorej przyjaciolka leczy sie u profesora. Osoba ta jest podobno pod duzym wplywem pana doktora, bylabym bardzo wdzieczna, gdybys moga nieco rozwinac ten temat, mozesz pisac prywatnie lub na adres: [email]iwo_nka@wp.pl[/email]
  Bylabym bardzo wdzieczna !!!
  Dziekuje i pozdrawiam

  #134875

  ana

  Re: Profesor Klimek z Krakowa

  Nie muszę pisać prywatnie. Powiem Ci tylko jak było w moim przypadku.
  Zaznaczam, że nie chcę go krytykować ja po prostu leczenie wyobrażam sobie inaczej – nawet miałam mu o tym powiedzieć ale po co ?
  My poszliśmy do niego na 1-wszą wizytę ( bo ktoś nam poradził – tonący brzytwy się chwyta – a spróbować nie zaszkodzi ) po 4 latach leczenia, a w związku z tym z pewnymi zdiagnozowanymi już rzeczami, wzięlismy teczkę badań, opisów Usg , laparoskopię, itp. Ale „Alfa i Omega” o niczym nie chciała słuchać, nawet nie zainteresowała go kaseta „z mojego wnętrza” ( laparoskopia jest nagrana ), nie spojrzał na badania, ani nawet nie dopuścił nas do słowa. Przykład : ja mu mówię że miałam już 2 podejscia do IVF a on mi przerwał i nawet go nie zaintersowało co i jak wyszło. Po drugie Fertiliy Clinic to tylko nazwa nie robią tam IVF ani chyba nawet inseminacji, PCT tez chyba nie. Zresztą ile mają ciąż ??? Jak uzyskanych ?? Pan profesor K. to wizjoner, a tu trzeba konkretów. Lepiej powiedz tej znajomej, żeby poszła tam gdzie mają efekty i wysłuchają pacjenta.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close