Prośba

Pisze do jednego z kolorowych magazynów tekst o niepłodności. Rozmawiałam już ze specjalistą (lekarzem), laborantami, czytałam mnóstwo materiałów na ten temat, ale………..chciałabym też poznac opinię z tej drugiej strony – osób, które starają się o dzieci. Na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając lekarza, robiąc badanie i po prostu starając się o dziecko ? Mogłybyście mi napisać o rzeczach, które są niezwykle ważne i o których należałoby wspomnieć pisząc taki tekst? Byłabym wdzięczna……..

Julka i w końcu słodki czterolatek

4 odpowiedzi na pytanie: Prośba

chilli2007-02-19 08:17:46

Re: Prośba

pluto – przeniose CIe na leczenie nieplodnosci – tam wiecej Ci powiedza pewnie?

kusiolson

lea2007-02-19 18:05:02

Re: Prośba

Szpilki, pluto zalozyla tu, na nieplodnosci, podobny watek juz wczesniej 😛

kawa742007-02-20 14:36:34

Re: Prośba

WITAM.
MOGĘ NAPISAC TYLKO O WŁASNYCH ODCZUCIACH I REFLEKSJACH.A JEDNĄ Z GŁÓWNYCH I NAJWAŻNIEJSZYCH JEST TO IŻ JEŻELI MOGŁABYM KOMUKOLWIEK RADZIĆ TO POLECAM TYLKO ODDZIAŁY KLINICZNE ZAJMUJĄCE SIE PROBLEMEM NIEPŁODNOŚCI TYPU BIAŁYSTOK, POZNAŃ,BYDGOSZCZ,WROCŁAW I KILKA JESZCZE INNYCH.WSZYSTKIE TE PRYWATNE KLINIKI O SZUMNYCH NAZWACH “LECZENIA NIEPŁODNOŚCI” POWINNY NAZYWAĆ SIĘ KLINIKAMI “IN VITRO” BO DLA NICH ISTNIEJE TYLKO JEDNA DROGA – IN VITRO – BO Z TEGO CZERPIĄ NAJWIĘKSZE ZYSKI. TO TYPOWI NACIĄGACZE (POZA NIELICZNYMI WYJĄTKAMI) ŻYRUJĄCY NA NASZYM NIESZCZĘŚCIU.
JESZCZE JEDNA SUGESTIA JEŻELI NA HORYZONCIE POJAWIAJĄ SIE JAKIEŚ PROBLEMY I NIEPRAWIDŁOWOŚCI SUGEROWAŁABYM POSZUKANIE NOWEGO LEKARZA SPECJALIZUJĄCEGO SIE W LECZENIU NIEPŁODNOŚCI NIE UJMUJĄC NICZEGO LEKARZOM SPECJALIZACJI OGÓLNEJ NAWET NAJLEPSI NIE MUSZĄ ZNAĆ SIĘ NA SZCZEGÓŁACH I NIUANSACH NASZYCH PRZYPADŁOŚCI.SZKODA CZASU NA SZUKANIE,KOLEJNE BADANIA CZAS UCIEKA.JEST TYLKO 12 DNI W ROKU KIEDY MAMY SZANSĘ NA POCZĘCIE KAŻDY POMINIETY MIESIĄC TO STRACONA SZANSA A CZAS UCIEKA JEST JEDNYM Z NASZYCH GŁÓWNYCH PRZECIWNIKÓW.
POZDRAWIAM

pluto2007-02-25 13:10:01

Re: Prośba

Dzięki

Julka i w końcu słodki czterolatek

Znasz odpowiedź na pytanie: Prośba?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Leczenie niepłodności
Prośba
Pisze do jednego z kolorowych magazynów tekst o niepłodności. Rozmawiałam już ze specjalistą (lekarzem), laborantami, czytałam mnóstwo materiałów na ten temat, ale...........chciałabym też poznac opinię z tej drugiej strony -
Czytaj dalej
Polecam
Sklepik www.pentliczek.pl
Zwłaszcza za wygodne , rozpinane na całej długości bodziaki i cudo sweterki dla maluszków. Choć nie ukrywam, ze bluzki dla Igora i spodnie dresowe też są OK. www.pentliczek.pl [b] ika+[/b] [img]http://www.znadrukiem.pl/chlopaki.jpg[/img]
Czytaj dalej