Prośba

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #85728

  pluto

  Pisze do jednego z kolorowych magazynów tekst o niepłodności. Rozmawiałam już ze specjalistą (lekarzem), laborantami, czytałam mnóstwo materiałów na ten temat, ale………..chciałabym też poznac opinię z tej drugiej strony – osób, które starają się o dzieci. Na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając lekarza, robiąc badanie i po prostu starając się o dziecko ? Mogłybyście mi napisać o rzeczach, które są niezwykle ważne i o których należałoby wspomnieć pisząc taki tekst? Byłabym wdzięczna……..

  Julka i w końcu słodki czterolatek

  #1303922

  chilli

  Re: Prośba

  pluto – przeniose CIe na leczenie nieplodnosci – tam wiecej Ci powiedza pewnie?

  kusiolson  #1303923

  lea

  Re: Prośba

  Szpilki, pluto zalozyla tu, na nieplodnosci, podobny watek juz wczesniej 😛

  #1303924

  kawa74

  Re: Prośba

  WITAM.
  MOGĘ NAPISAC TYLKO O WŁASNYCH ODCZUCIACH I REFLEKSJACH.A JEDNĄ Z GŁÓWNYCH I NAJWAŻNIEJSZYCH JEST TO IŻ JEŻELI MOGŁABYM KOMUKOLWIEK RADZIĆ TO POLECAM TYLKO ODDZIAŁY KLINICZNE ZAJMUJĄCE SIE PROBLEMEM NIEPŁODNOŚCI TYPU BIAŁYSTOK, POZNAŃ,BYDGOSZCZ,WROCŁAW I KILKA JESZCZE INNYCH.WSZYSTKIE TE PRYWATNE KLINIKI O SZUMNYCH NAZWACH „LECZENIA NIEPŁODNOŚCI” POWINNY NAZYWAĆ SIĘ KLINIKAMI „IN VITRO” BO DLA NICH ISTNIEJE TYLKO JEDNA DROGA – IN VITRO – BO Z TEGO CZERPIĄ NAJWIĘKSZE ZYSKI. TO TYPOWI NACIĄGACZE (POZA NIELICZNYMI WYJĄTKAMI) ŻYRUJĄCY NA NASZYM NIESZCZĘŚCIU.
  JESZCZE JEDNA SUGESTIA JEŻELI NA HORYZONCIE POJAWIAJĄ SIE JAKIEŚ PROBLEMY I NIEPRAWIDŁOWOŚCI SUGEROWAŁABYM POSZUKANIE NOWEGO LEKARZA SPECJALIZUJĄCEGO SIE W LECZENIU NIEPŁODNOŚCI NIE UJMUJĄC NICZEGO LEKARZOM SPECJALIZACJI OGÓLNEJ NAWET NAJLEPSI NIE MUSZĄ ZNAĆ SIĘ NA SZCZEGÓŁACH I NIUANSACH NASZYCH PRZYPADŁOŚCI.SZKODA CZASU NA SZUKANIE,KOLEJNE BADANIA CZAS UCIEKA.JEST TYLKO 12 DNI W ROKU KIEDY MAMY SZANSĘ NA POCZĘCIE KAŻDY POMINIETY MIESIĄC TO STRACONA SZANSA A CZAS UCIEKA JEST JEDNYM Z NASZYCH GŁÓWNYCH PRZECIWNIKÓW.
  POZDRAWIAM

  #1303925

  pluto

  Re: Prośba

  Dzięki

  Julka i w końcu słodki czterolatek

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close