Prośba o pomoc – materialy do pracy z nagrodami

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #108675

  wereczka

  Witam serdecznie. Piszę pracę z psychologii, która polega na zbieraniu historii z życia przyszłych mam. Nie są ważne dane osób (nazwisko itd.), ale przeżycia. Dane są jak najbardziej anonimowe. Zebranie takich historii jednak jest bardzo ciężkie. Borykam się z tym już od wielu miesięcy – ludzie nie mają czasu i motywacji, by pisać. Szkoda, bo dzięki temu można pomóc w przyszłości wielu osobom, o których przeżyciach nie mamy pojęcia. W związku z tym, po to by choć jakoś wynagrodzić czas włożony w napisanie takiej historii (wystarczą choć tylko 2 strony!), postanowiłam zaproponować nagrody. Brałam udział w badaniach nad trudną sytuacją opiekunów ludzi chorych na Alzheimera. Uwierzcie! Choć również ciężko było ich początkowo namówić, ludzie ci potem pisali podziękowania, że mogli brać udział w badaniach, że mogli w końcu powiedzieć to, co w nich siedziało.
  Moje badanie jest bardzo przyjemne. Polega na zbieraniu historii, które dotyczą związku – od momentu poznania do dnia dzisiejszego.
  Zapraszam serdecznie. I Panie i Panów. Z pewnością nie pożałujecie. Są fajne nagrody. Osoby zainteresowane, proszę, aby napisały na mój portalowy mail – tam znajdziecie (napiszę) szczegóły.
  [email]tera6682@yahoo.com[/email]

  #4605337

  olenka

  Pani przesyła reklamę szkoły rodzenia…..  #4605338

  wereczka

  Szkoła rodzenia jest jedynie sponsorem nagród i wspiera moje badania naukowe.

  #4605339

  monila5

  Witajcie jeśli leżycie przymusowo tak jak ja w oczekiwaniu na maluszka a chcecie zarobić na korzystaniu z nowego portala społecznościowego zapraszając znajomych piszcie na [email]monila75sitetalk@wp.pl[/email] prześlę więcej informacji.pozdrawiam

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close