Prośba o wypełnienie ankiety o kolce niemowlęcej

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #112515

  bartosz-l

  Zwracam sie do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, skierowanej do rodziców i opiekunów dzieci, u których w wieku do 1 roku życia obserwowano objawy kolki niemowlęcej. Celem ankiety jest zebranie i opracowanie danych na temat występowania, diagnozowania i zapobiegania kolce niemowlęcej. Badania będą wykorzystane do prac nad udoskonaleniem metod łagodzenia objawów tego schorzenia. Autorem ankiety jest Bartosz Lamch ? psycholog, absolwent Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

  Dzięki Państwa pomocy mam możliwość zebrania niezwykle cennych informacji, które przyczynią się do doskonalenia metody łagodzenia objawów kolki niemowlęcej. Wypełnienie ankiety trwa ok. 5-10 minut, a wnioskami płynącymi z Państwa doświadczeń będę mógł podzielić się z innymi rodzicami ?kolkowych? dzieci.

  Przejdź do[URL=”http://ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/10291/ankieta-dotyczaca-wystepowania-objawow-kolki-jelitowej-u-niemowlat-w-pierwszym-roku-zycia”] ANKIETY dotyczącej występowania objawów kolki jelitowej u niemowląt w pierwszym roku życia.
  [/URL]
  Z góry dziękuję za Państwa życzliwość i poświęcony czas, Bartosz Lamch.

  #5100473

  kesja

  a ja polecam na kolkę

  usunięty link do sklepu

  świetnie pomogło jak już mojej kruszynce nic na prawdę nie pomagało

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close