Prośba o wypełnienie ankiety o kolce niemowlęcej

Zwracam sie do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, skierowanej do rodziców i opiekunów dzieci, u których w wieku do 1 roku życia obserwowano objawy kolki niemowlęcej. Celem ankiety jest zebranie i opracowanie danych na temat występowania, diagnozowania i zapobiegania kolce niemowlęcej. Badania będą wykorzystane do prac nad udoskonaleniem metod łagodzenia objawów tego schorzenia. Autorem ankiety jest Bartosz Lamch ? psycholog, absolwent Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dzięki Państwa pomocy mam możliwość zebrania niezwykle cennych informacji, które przyczynią się do doskonalenia metody łagodzenia objawów kolki niemowlęcej. Wypełnienie ankiety trwa ok. 5-10 minut, a wnioskami płynącymi z Państwa doświadczeń będę mógł podzielić się z innymi rodzicami ?kolkowych? dzieci.

Przejdź do[URL=”http://ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/10291/ankieta-dotyczaca-wystepowania-objawow-kolki-jelitowej-u-niemowlat-w-pierwszym-roku-zycia”] ANKIETY dotyczącej występowania objawów kolki jelitowej u niemowląt w pierwszym roku życia.
[/URL]
Z góry dziękuję za Państwa życzliwość i poświęcony czas, Bartosz Lamch.

1 odpowiedzi na pytanie: Prośba o wypełnienie ankiety o kolce niemowlęcej

kesja Dodane ponad rok temu,

a ja polecam na kolkę

usunięty link do sklepu

świetnie pomogło jak już mojej kruszynce nic na prawdę nie pomagało

Znasz odpowiedź na pytanie: Prośba o wypełnienie ankiety o kolce niemowlęcej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Wedding Planner - korzystał ktoś??
Czy korzystał ktoś z Was z pomocy wedding plannera przy organizacji ślubu i przyjęcia? Mieliście kontakt z taką osobą? Wiecie może ile kosztuje taka pomoc? może możecie coś/kogoś polecić?
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
wczasy nad morzem z dziećmi
Mam prośbę:) Może znacie jakieś fajne miejsce nad morzem na wczasy z dziećmi ( 5 i 7 lat). Blisko plaży. Najlepiej w domkach , z atrakcjami dla dzieci ( plac zabaw,
Czytaj dalej