Proszę o pomoc

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #100067

  mamusiapaulinki

  Na początku chciałam npisać iż problem nie dotyczy mnie tylko mojej siostry. A mianowicie będąc u lekarza dowiedziała się że ma zespół policystycznych jajników, jeden jajnik w ogóle nie pracuje. Czeka ją ponoć laparoskopia. Moje pytanie dotyczy zespołu policystycznych jajników a dokładniej: o co chodzi??? :Boje się: Czy mając coś takiego można mieć dzieci? Dodam jeszcze że moja siostra nie starała się o dziecko, to wyszło przez przypadek.
  Mam nadzieję że pomożecie bo kto inny jak nie wy może mnie uświadomić.

  #2581819

  Anonim

  moja droga spokojnie, zespół policystycznych jajników to nie wyrok, można mieć z tym dzieci i wcale nie jest ciężko zajść, mam koleżankę która właśnie spodziewa sie drugiego dziecka, w pierwsza ciążę zaszła ok roku starań a w drugą w drugim cyklu, więc jak widzisz nie wszystko stracone, a powiedz dlaczego siostra ma mieć laparoskopie…na ten drugi jajnik co nie pracuje?  #2581820

  amberlight

  Potwierdzam.
  Od 15 roku życia leczyłam się hormonalnie, w 19 roku życia ostatecznie zdiagnozowano u mnie PCOS. Leczyłam się głównie antykoncepcją (Diane 35 później inne, łagodniejsze). Odstawiłam za zgodą lekarza w marcu i w trzecim cyklu zaszłam w ciążę bez wspomagania farmakologicznego.
  Powodzenia :Kciuki::Kciuki:

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close