proszę o pomoc…budzi się z płaczem…

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #71673

  moni2003

  Mój Piotruś ma skończone 5 miesięcy, niedawno wybiły mu się dwa ząbki (piszę to, bo może to przez to) i często, choc nie zawsze, budzi się z płaczem. Czasami płacze przez sen i wybudza się dopiero, jak wezmę go na ręce, żeby go utulić. Wiem, że dzieciom przez pierwszy okres życia może się coś takiego zdarzać, ale zaczynam się poważnie martwić… W ciągu dnia zauważyłam, że czasami tak reaguje jak go coś wybudzi ze snu lub obudzi się niewyspany. Ale za to w nocy, nawet jak jest cicho i spokojnie, pogaszone sa światła to też się budzi z płaczem. I to nie jest takie kwilenie tylko płacz.
  Proszę Was o pomoc, jakieś sugestie… A może powinnam wybrać się do lekarza??
  Mam nadzieję, że tylko przesadzam….

  Czekam na pomoc.

  moni

  #930813

  jolos

  Re: proszę o pomoc…budzi się z płaczem…

  cześć
  Mój mały ma już 16 miesięcy, a wciąż mu się zdarza budzić z płaczem( głośnym płaczem;-), zwłaszcza w czasie snu w dzień.To zaczęło się też od pierwszych zębów, ale trwa do dziś;już się przyzwyczaiłam i wystarczy, że go utulę i dalej śpi, jeśli oczywiście płacz wybudził go zbyt wcześnie( zbyt krótko spał); myślę,że nie masz powodów do niepokoju; jeśli twoja dzidzia nie ma żadnych niepokojących objawów(tzn. gorączki,biegunki itp) bądź spokojna i czuła.

  pozdrawiam
  jolos  #930814

  asia80

  Re: proszę o pomoc…budzi się z płaczem…

  To jest wiek w ktorym dziecko przezywa to co zdarzylo sie w dzien i zaczyna snic. Ja sugerowalabym ogranicznie bodzcow, wyciszenie, spokoj przed snem i moze mala lampke wlaczona w nocy.

  Asia i 14.01.2004

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close