prosze o rade nie wiem od czego to!!

moja corka dostala dzis wysypki-pokrzywki czerwonej na calym brzuszku i piersikach.Nie zmienialam proszku .Uzywalam oliwke bambimo ale teraz od 3 dni na nivea przeszlam.nic nowego jej nie podaje ( 3 dni temu dostala kleik ryzowy z bananami ale tylko raz) nie ma temperatury, apetyt moze byc,jest spokojna.od czego to moze byc.Wykapalam ja dzis w kartoflance.

6 odpowiedzi na pytanie: prosze o rade nie wiem od czego to!!

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Re: prosze o rade nie wiem od czego to!!

Stawiam na oliwkę nivea.

Pozdrawiam,
Anka

smoczyca78 Dodane ponad rok temu,

Re: prosze o rade nie wiem od czego to!!

Ciężko powiedzieć od czego to, bo dzieci różnie reagują na te same rzeczy. Mój synek dostał nagle wysypki jak do prania zaczęłam sypać więcej proszku. Dopiero po jakimś czasie i obserwacji doszłam, że to spowodowało wysypkę. Zresztą wysypka może pojawić się zaraz do zjedzeniu czegoś lub np po 2-3 dniach. Może to ten banan a może nivea? Ja odstawiłabym te nowe rzeczy i zobaczyła czy skóra się poprawi i za jakiś czas znowu spróbowała to dać.

bastet Dodane ponad rok temu,

Re: prosze o rade nie wiem od czego to!!

ja tez stawiam na Nivea…albo banana.

Aga,Szymek,Jula

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

Re: prosze o rade nie wiem od czego to!!

a nie uzywałas czegoś chemicznego “w okolicy ” córci????
np płyn do okien albo pasta do podłogi….
takie rzeczy też uczulają ….wiem to bo marcin mając roczek dostał mega-pokrzywki po zetknieciu z płynem clin do szyb….myłam okna a on sobie chodził po mieszkaniu…nawdychał sie tego świństwa i tydzien leżelismy w szpitalu….
musisz obserwowac ….

m&m15.01.04

kasia Dodane ponad rok temu,

Re: prosze o rade nie wiem od czego to!!

Trudno powiedzieć. Może banan, może oliwka.Moim zdaniem oliwka. Jak ja urodziłam młodszą córkę, to pediatra nie kazała mi w ogóle używać oliwki, proszek do prania minimalnie, a do pupci jedynie jakąś maść lub krem. Powiedziała żeby ograniczyć do minimum te wszystkie środki, bo co drugie dziecko dostaje teraz alergii. Ile jest w tym prawdy nie wiem, ale dostosowałam się do tego, co powiedziała, bo jest konkretnym i bardzo dobrym lekarzem.

Dodane ponad rok temu,

Re: prosze o rade nie wiem od czego to!!

ostatnio maluchom koleżanek nie służą banany…

moon i Franek 04.06.06

Znasz odpowiedź na pytanie: prosze o rade nie wiem od czego to!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasze zdjęcia
nauka latania, lekcja geometrii i inne cuda:)
1. NAUKA LATANIA [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/lot3_kol.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/lot2_kol.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/lot1_kol.jpg[/img] 2. MAŁE SMUTKI PANA FRANCISZKA [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/smutki.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/fran2-1.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/fran-1.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/fran3-1.jpg[/img] 3. KLOCKI CZYLI LEKCJA GEOMETRII [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/klocki9.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/klocki8.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/klocki1.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/klocki7.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/klocki6.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/klocki5.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/klocki4.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/klocki3.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/klocki2.jpg[/img] ALBO TAK........ [url="http://photobucket.com"][img]http://pic.photobucket.com/getyourown.gif[/img][/url] 4. ŚMIECHULINKA [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/smiechula.jpg[/img] 5. PEŁZACZYNKA [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/podlogowo.jpg[/img] 6. I CUDA RAZEM [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/razem.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/podpis-5.jpg[/img]
Czytaj dalej
Dla starających się
co o tym myslicie
czesc prosze o porade w zeszlym miesiacu odstawilam tabletki antykoncepcyjne i w tym miesiacu staralismysie z mezem o dzidziusia ale dostalam okres w terminie czy powinnam po zaprzestaniu krwawienia wykonac
Czytaj dalej