Prosze przeczytajcie- uczulenie?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #62335

  pantherka

  Witam!
  Czy to moze byc uczulenie, od pewnego czasu Jagoda ma na policzku krosteczki i wokół ust (te juz znikły). Diety raczej nie zmienilysmy, ciagle je to samo, to znaczy wszystko…….
  A w czasie kapieli, na policzku wychodza jej plamy czerwone.
  Czasami wychodziły jej takie plamy za uszami, a teraz po kapieli miala caly poliszek i pod oczkiem czerwone……… Po pewnym czasie te plamy jej znikaja. Czasami w kapieli jej nic nie wychodzi…………
  Czy to moze byc uczulenie? skaza bialkowa?
  Moze ktoras spotkala sie z podobnym problemem, prosze pomozcie…………….

  Aga i Jagódka

  #792651

  madzik79

  Re: Prosze przeczytajcie- uczulenie?

  Witaj…
  My mieliśmy podobny problem, chociaż sama nie wiem na co Maciuś tak reagował, prawdopodobnie na brzoskwinie…ale do końca nie jestem pewna. Po kąpieli takie zmiany się zaogniają, szczególnie jeśli kąpiesz maluszka w dobrze ciepłej wodzie. My kąpalismy się wtedy w letniej wodzie i było dużo lepiej. Smarowałam te zmiany alntanem w maści, po paru dniach nie było śladu. A brzoskwiń już nie podaje i narazie jest ok.A tak dla pewności to idź z tym do lekarza, będziesz spokojniejsza
  pozdrawiamy


  Magda&majowy Macius (09.05.2004)  #792652

  abi

  Re: Prosze przeczytajcie- uczulenie?

  U Bartusia w czasie kąpieli też niekiedy pojawiają się mocno czerwone plamy na twarzy , które znikają po ok. 20 minutach. Wygląda wtedy jak poparzony. Okropność. Pytałam o to na forum pediatrycznym i lekarz odpowiedział cyt. :
  “Witam!
  Wszystko wskazuje na reakcję uczuleniową. Byc może na kosmetyk używany do kąpieli, gdyż miejsce reakcji uczuleniowej nie zawsze jest zgodne z miejscem zastosowania np.mydełka i bywa związane z różnicą temperatur.”
  .Pozdrawiamy

  Agnieszka i Bartek
  (13.09.2004 )

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close