Pryszcz na główce?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #68848

  pablo-per

  Maciuś ma skończone 4 miesiące. Od pewnego czasu ma na środku główki wyraźne zgrubienie – coś w rodzaju głęboko podskórnego pryszcza? To coś chyba rośnie. Jutro muszę koniecznie wybrać się do lekarza, bo trochę mnie to niepokoi, czy Wasze dzieci miały coś takiego?
  I jeszcze jedno: kiedy jest bardzo zmęczony mocno przekręca się w lewą stronę całe ciałko ale szczególnie główkę (często tak próbuje złapać ustami smoczek który wypadł obok) – czy to świadczy o asymetrii czy może są to pierwsze próby przekręcenia się na brzuszek?

  Ania z Wiktusią i Maciusiem

  #882580

  montgomery

  Re: Pryszcz na główce?

  I co Ci lekarz powiedział o tym pryszczu na główce?  #882581

  pablo-per

  Re: Pryszcz na główce?

  Wreszcie wybraliśmy się dzisiaj (chociaż cały czas leje) i … nic konkretnego się nie dowiedzieliśmy. To zgrubienie jest cyt.”przesuwalne, nieobrzmiałe i nie ma zaczerwienienia, być może jest to powiększony węzeł chłonny”. Za dwa tygodnie idziemy na szczepienie więc jeszcze raz go obejrzy. A na razie obserwować, jakby się coś działo to dostaniemy skierowanie do chirurga.
  Aha i jeszcze stwierdziła, że jest całkiem sprawny ruchowo więc to przekrzywianie się na lewą stronę może wynikać z jego upodobania a nie asymetrii.

  Ania z Wiktusią i Maciusiem

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close