Przedłużajaca sie @? czy wina tabletek?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #93048

    agasia75

    Mam problem
    30 marca dostałam @ zaczełam barac tabletki antykoncepcyjne Mrvelon po 6 dniach @ powinna sie skończyć jak to zwykle bywalo ale plamię do dziś to juz 2 tyg. idę dzis do lekarza i mam nadzieje ze to tylko wina tych tabletek, miał ktoś moze podobne sensacje z marvelonem lub bez?

    #1799157

    dorotka1

    sadze ze to wynik brania tabletek
    organizm przyzwyczaja sie czasem nawet kilka miesiecy



    #1799158

    goha

    Ja również plamiłam po Marvelonie w pierwszym cyklu. W drugim takie atrakcje już nie wystąpiły i jadłam Marvelon przez kilka ładnych lat.
    ALE koniecznie powiedz o tym lekarzowi. Może uzna, że należy zmienić tabletki na inne.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close