przedszkole w okolicach Mysiadła

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #85911

  ewamarc

  Witam Was serdecznie

  Od niedawna mieszkam w \Mysiadle koło Piaseczna i mam mam pytanie, czy ktos z Was mógłby polecić mi jakies przedszkole gdzies w okolicy?

  POzdrawiam
  Ewka

  #1308999

  cat

  Re: przedszkole w okolicach Mysiadła

  Z państwowymi jest ciężko, trudno się dostać. Masz jedno państwowe w samym Mysiadle, ale na mnie dobrego wrażenia nie zrobiło. W okolicy jest kilka przedszkoli prywatnych i niepublicznych. Na gazeta.pl jest forum Piaseczna i Mysiadła, może jeszcze tam zapytaj, bo temat się chyba przewija co jakiś czas.
  Moje dziecko jest w niepublicznym przedszkolu w sąsiedniej „wsi” i jestem bardzo zadowolona. W razie czego pisz na priv.

  K.

  Łukasz 4 l. i Karolina 2l.

  Edited by Cat on 2007/02/24 08:51.  #1309000

  aguchna

  Re: przedszkole w okolicach Mysiadła

  Szukasz przedszkola prywatnego czy państwowego? Jednych i drugich jest w sumie niewiele.

  Z własnej autopsji polecić żadnego nie mogę, ale mój syn jest już zapisany do przedszkola polsko-angielskiego „Zebra” przy ul. Julianowskiej, gdyż wg mnie jest ono zdecydowanie najatrakcyjniejszy pod każdym względem, no może nie finansowym

  Dzieci znajomych chodzą m.in. do „Świata Bajek” i „Misia”. Pierwsze prezentuje się rzeczywiście fajnie, ale drugie już dużo gorzej. Resztę przedszkoli w okolicach Józefosławia jedynie zwiedziłam, ale żadne z nich nie powaliło mnie na kolana.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close