Przedszkole w okresie wakacji – KRAKÓW!

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #76912

  pati68

  Wracam do pracy i Mikołajek chodzi teraz do przedszkola. Jest zadowolony, chętnie chodzi. Ale nie wiem co zrobię w wakacje? „Nasze” przedszkole w wakacje jest zamknięte. Niektóre przedszkola przyjmują w lipcu, inne tylko w sierpniu. Czy nie ma takiego przedszkola, które przyjmuje w lipcu i sierpniu. Czy dziecko jest skazane na przerzucanie z jednej placówki do drugiej?
  Czy macie może jakieś informacje na ten temat? Może same macie taki problem?
  Jestem pod tym względem załamana. Już widzę moje zrozpaczone dziecko, przyzwyczajające się do nowego przedszkola. 🙁 Serce mi sie kroi.

  Mimi

  #1023450

  Anonim

  Re: Przedszkole w okresie wakacji – KRAKÓW!

  Pati!!! Milion lat!!!
  Nasze przedszkole jest czynne w wakacje. Na ostatnim „zebraniu rodziców” dyrektoraka mówiła, żeby zgłaszać dzieci już teraz – podejrzewam więc, że musi się zebrać jakaś grupka. Dopytam, bo ja też chciałabym, żeby Natka chodziła przez wakacje.
  Piszę o „Bajkowym królestwie” na Żabińcu.

  Kaśka z Natusią (4 lata 🙂  #1023451

  pati68

  Re: Przedszkole w okresie wakacji – KRAKÓW!

  Witaj Katarzynko! Tak, trochę trwała ta moja nieobecność, ale jednak czasem zaglądam i tylko czytam. 🙂
  Dziekuję Ci za szybką odpowiedź. Niestety „Wasze” przedszkole jest dla nas za daleko na trasie „miejsce zamieszkania – praca”, więc nie możemy się tam zapisac. Niestety na razie przedszkola blisko nas są czynne przez 1 miesiąc lub 1,5 miesiąca. …wciąż szukam.
  Szkoda ze nikt poza Tobą się nie odezwał, ale może komus przyda sie informacja o dyzurującym „Bajkowym królestwie” na Żabińcu.

  Pozdrawiamy serdecznie! 🙂
  Pati i Mikołajek

  Mimi

  #1023452

  Anonim

  Re: Przedszkole w okresie wakacji – KRAKÓW!

  podobny mam problem w W-wie :((( mogę zapisać Krzysia tylko na 4 tyg.- 2 x 2 tyg. w różnych przedszkolach ”dyżurujących”; niestety dyzur naszego przedszkola wypada w czasie naszego zaplanowanego urlopu;

  Ewa i Krzyś (3 latka)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close