Przedszkole w okresie wakacji – KRAKÓW!

Wracam do pracy i Mikołajek chodzi teraz do przedszkola. Jest zadowolony, chętnie chodzi. Ale nie wiem co zrobię w wakacje? “Nasze” przedszkole w wakacje jest zamknięte. Niektóre przedszkola przyjmują w lipcu, inne tylko w sierpniu. Czy nie ma takiego przedszkola, które przyjmuje w lipcu i sierpniu. Czy dziecko jest skazane na przerzucanie z jednej placówki do drugiej?
Czy macie może jakieś informacje na ten temat? Może same macie taki problem?
Jestem pod tym względem załamana. Już widzę moje zrozpaczone dziecko, przyzwyczajające się do nowego przedszkola. 🙁 Serce mi sie kroi.

Mimi

3 odpowiedzi na pytanie: Przedszkole w okresie wakacji – KRAKÓW!

Dodane ponad rok temu,

Re: Przedszkole w okresie wakacji – KRAKÓW!

Pati!!! Milion lat!!!
Nasze przedszkole jest czynne w wakacje. Na ostatnim “zebraniu rodziców” dyrektoraka mówiła, żeby zgłaszać dzieci już teraz – podejrzewam więc, że musi się zebrać jakaś grupka. Dopytam, bo ja też chciałabym, żeby Natka chodziła przez wakacje.
Piszę o “Bajkowym królestwie” na Żabińcu.

Kaśka z Natusią (4 lata 🙂

pati68 Dodane ponad rok temu,

Re: Przedszkole w okresie wakacji – KRAKÓW!

Witaj Katarzynko! Tak, trochę trwała ta moja nieobecność, ale jednak czasem zaglądam i tylko czytam. 🙂
Dziekuję Ci za szybką odpowiedź. Niestety “Wasze” przedszkole jest dla nas za daleko na trasie “miejsce zamieszkania – praca”, więc nie możemy się tam zapisac. Niestety na razie przedszkola blisko nas są czynne przez 1 miesiąc lub 1,5 miesiąca. …wciąż szukam.
Szkoda ze nikt poza Tobą się nie odezwał, ale może komus przyda sie informacja o dyzurującym “Bajkowym królestwie” na Żabińcu.

Pozdrawiamy serdecznie! 🙂
Pati i Mikołajek

[Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

Re: Przedszkole w okresie wakacji – KRAKÓW!

podobny mam problem w W-wie :((( mogę zapisać Krzysia tylko na 4 tyg.- 2 x 2 tyg. w różnych przedszkolach ”dyżurujących”; niestety dyzur naszego przedszkola wypada w czasie naszego zaplanowanego urlopu;

Ewa i Krzyś (3 latka)

Znasz odpowiedź na pytanie: Przedszkole w okresie wakacji – KRAKÓW!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecam
Polecacie wózek Quinny Speedy SX ???
Witam! Mam ogromną chęć na kupno tego wózeczka, ale zastanawiam się czy jest praktyczny i sprawdza się mimo braku barierki dla dziecka. Czy któraś mama używa tego wózka? Z
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Koszmar!!!
Ostatnio bardzo dużo się słyszy o katowaniu dzieci, a mnie za każdym razem ciarki przechodzą. Przypominacie sobie historię czteroletniego Oskarka? Nie potrafię sobie wyobrazić, co musiał przeżywać. Jego koszmar trwał
Czytaj dalej