Przedszkole w Warszawie na Dickensa

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #85801

  Anonim

  Witam,

  chętnie skontaktowałabym się z mamusiami, które planują od września zapisać dzieci do tego przedszkola…

  Poproszę również o opinie mam których dzieci chodzą/chodziły do tego przedszkola… Interesuje mnie na co trzeba zwrócić szczególną uwagę… jakie są plusy, minusy … i wogóle wszystko co jest związane z tym przedszkolem.

  Z góry dziękuję.

  Pozdrawiam
  Monika


  Zuzia 2 lata

  #1306745

  Anonim

  Re: Przedszkole w Warszawie na Dickensa

  Rozmawiałam z dwiema koleżankami na temat przedszkoli na Ochocie i obie odradzały mi Dickensa. Dzieci jednej z nich chodziły na Dickensa ale szybko zmieniła przedszkole bo była bardzo niezadowolona. Podobno bardzo fajne jest przedszkole na Korotyńskiego (zapisuję tam Paulinkę). Niestety trudno się tam dostać. Słyszałam również dobre opinie o przedszkolu na Siewierskiej. Na Korotyńskiego co środa jest dzień otwarty. Można przyjść rano z dzieckiem, są teatrzyki i inne atrakcje. Trzeba wziąć dziecku i sobie kapcie.  #1306746

  Anonim

  Re: Przedszkole w Warszawie na Dickensa

  Ten anonim to ja czyli Kaśka73 od Natalki i Palinki jak będziesz chciała pogadać o przedszkolu i nie tylko mój telefon stacjonarny jest nadal aktualny.

  pozdrawiam,

  Kaska, Natalka 10 lat i Paulinka 2,5 roku

  #1306747

  nena75

  Re: Przedszkole w Warszawie na Dickensa

  Słyszałam też wiele dobrego o przedszkolu na Rokosowskiej. Z prywatnych przedszkoli na Ochocie mogę polecić Motylka na Włodarzewskiej.

  Wioletta i Tomek 3 3/12

  #1306748

  Anonim

  Re: Przedszkole w Warszawie na Dickensa

  Kasia,

  dzięki za info. Chętnie bym się z Tobą spotkała i pogadała na temat przedszkoli… i nie tylko , ale nigdzie nie mogę znależć do Ciebie numeru… Możesz mi go wysłać na maila [email]moni7ka@tlen.pl[/email] albo napisz mi na forum kiedy byśmy mogły się spotkać na małą kawkę gdzieś niedaleko… Zmianiłam pracę, pracuję teraz w okolicach Łopuszańskiej, z tego co pamiętam to na trasie Twojego powrotu z pracy….


  Zuzia 2 lata

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close