przegotowane krowie mleko – pytanie!

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #37308

  Anonim

  Jestem wsciekla, wczoraj tesc bez mojej wiedzy podal Adasiowi 2 lyzki przegotowanego wprawdzie ale MLEKA! Dziecko je na codzien Nutramigen, dodatkowo byl podejrzewany o skaze bialkowa..dostal przez to specjalna szczepionke…przeciez takiemu maluchowi w ogole nie powinno sie podawac mleka..a moze sie myle? W kazdym razie Adasiowi nic nie jest..ale moze w przyszlosci bede jakies powiklania..pomozcie ale wydaje mi sie, ze karmienie go Nutramigenem i podawanie jednoczesnie krowiego mleka mija sie z celem..a moze zaszkodzic?
  pozdrawiam wszystkie mamusie:-)
  Ula i Adaś

  #486591

  agus-25

  Re: przegotowane krowie mleko – pytanie!

  Oczywiście, ze nie powinno się podawać mleka krowiego zwłaszcza kiedy ma skazę białkową. Dobrze, że mu nie zaszkodziło.

  Agus i Kamilek (24.03.2003)  #486592

  agarobi

  Re: przegotowane krowie mleko – pytanie!

  Doskonale Cię rozumiem,ja zawsze musiałam chronić moje dziecko przed róznymi poczęstunkami moich tesciów.
  Myślę ze postąpił bardzo nieodpowiedzialnie,bo przeciez jesli dziecko ma alergię to różne mogły byc reakcje,dobrze ze Adasiowi nic nie było.
  Chcę Cię jednak uspokoić ,ze podawanie dziecku jednoczesnie Nutramigenu i mleka krowiego lub jego przetworów, nie ciągnie za sobą zadnych konsekwencji.Tak jest w naszym przypadku,u nas alergia pojawiła się dopiero gdy mały skonczył rok,od tego czasu podajemy Nutramigen,a stopniowo wprowadzam mu (oczywiście za zgodą lekarza i po odpowiednim czasie)różne przetwory mleczne np.serki.Nie wiem w jakim wieku jest Adaś,ale o pózniejsze konsekwencje podania tego mleka nie masz się co martwić ,jesli mu teraz nic nie jest.Moim zdaniem jest to pocieszająca zapowiedz tego ,że alergia szybko minie.Oczywiście nie mam na mysli tego ze Twój synek juz teraz moze jesc mleko,ale bądzmy dobrej myśli.Pozdrawiamy

  Aga i Robercik(7.V.2002)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close