PRZEPRASZAM WSZYSTKICH,WCALE TAK NIE MYSLĘ!

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #13997

  Anonim

  NAPISAŁĄM TO W ZŁOSCI!WCALE TAK NIE MYSLĘ I NIE UWAŻAM,PRZEPRASZAM WSZYSTKICH (CHOC PEWNIE TERAZ NIE MA TO ZNACZENIA)ALE PRZEPRASZAM-PUPI.

  #210359

  monikaapj

  Re: PRZEPRASZAM WSZYSTKICH,WCALE TAK NIE MYSLĘ!

  tak jak napisałam w odpowiedzi na Twojego tamtego posta-forum dla przyszłych mamuś nie jest miejscem do załatwiania swoich problemów emocjonalnych, więc na przyszłość proszę o rozsądniejsze formułowanie postów przed ich wysłaniem.

  Monika i … (05.10)  #210360

  ada77

  Re: PRZEPRASZAM WSZYSTKICH,WCALE TAK NIE MYSLĘ!

  To chyba nie jest tak, że nie ma znaczenia czy przeprosisz czy nie: jeśli przepraszasz to chyba oznacza, że juz wiesz, że twoje stwierdzenia są tak radykalne, iż mogą kogoś urazić. W pewnym sensie forum jest po to, by pomagac tym zagubionym i rozczarowanym, ale w granicach rozsądku. Trudno spokojnie czytac tak okropne stwierdzenia. Musisz iść gdzieś po pomoc, bo dziewczyny mają rację: powód z jakiego to napisałaś tak naprawde nie ma znaczenia…( ze złości, z wyrachowania, z chorego poczucia humoru – to nieistotne). Napisałaś te dziwne tezy, a to znaczy, że masz jakiś kłopot ze sobą, tak czy inaczej.

  ada77

  #210361

  joannar

  Re: PRZEPRASZAM WSZYSTKICH,WCALE TAK NIE MYSLĘ!

  Czasem w złości mówi się straszne i okropne rzeczy i potem tego się żałuje. Gorzej, jesli się do końca nie jest świadomym, że się te okropne rzeczy powiedziało, czy pomyślało. Dobrze, że przepraszasz, bo to znaczy, że jest Ci przykro. I myślę, że dla części urażónych (zresztą słusznie) dziewczyn, te przeprosiny jednak będą miały znaczenie.
  Jeśli kiedykolwiek zawładnie Tobą jeszcze taka straszna niekontrolowana złóść, pomyśl sobie, co by czuło i co by powiedziało Twoje dzieciątko? Chyba nie chciało by widzieć swojej mamy w takim stanie.
  Wysłałam Ci posta na priv.
  Posdrawiam

  JoannaR i maleństwo (21.09.2003)

  #210362

  kasiaj1

  Re: PRZEPRASZAM WSZYSTKICH,WCALE TAK NIE MYSLĘ!

  Pupi
  Ja się na Ciebie nie gniewam, ale uważam, że masz jakieś problemy emocjonalne (jeśli Twoje posty nie są głupimi żartami). Być może powinnaś udać się do jakiegoś specjalisty? (to nie jest złośliwość, ale uważam, że takie zachowanie nie jest normalne). Hmm piszesz, że nie chesz dziewczynki, a Ty kim jesteś? facetem? Ja wolałabym córeczkę, a będe miała synka i się bardzo z tego cieszę i pewnie jak się już urodzi to stwierdzę, że córkę kochałabym mniej (co oczywiście jes totalną bzdurą :))).
  Zastanów się nad sobą i pomyśl o wizycie u jakiegoś dobrego lekarza. Może pomoże i Waszemu związkowi i Tobie.
  Powodzenia

  #210363

  lalka

  Re: PRZEPRASZAM WSZYSTKICH,WCALE TAK NIE MYSLĘ!

  Przez Twoje usta przemawia bol, kto wie dlaczego tak jest, jednym latwo daje sie zajsc w ciaze, inni musza czekac, probowac, cierpiec.

  Sprobuj sie skoncentrowc nad czyms innym, cos, co Ci sprawia przyjemnosc. Przyjdzie czas i rzeczy naokolo nas obiora wlasciwe miejsce.

  Lalka
  termin 03.04.2003

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close