Przeraziłam się!!!

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #59293

  milkaw

  Jestem wykończona, przerazona i zmartwiona. Mój 11tyg. synek marudził dzisiaj wieczorem, popłakiwał, nosiłam go , bujałam w końcu włożyłam do łóżeczka. Popłakiwał chwilę, póżniej zainteresował się karuzelką. Po może 5 minutach zaczął znowu popłakiwać, co zmieniło się w płacz jak mnie zobaczył. Gdy wzięłam go na ręce już porządnie płakał, zaczął się zanosić i nagle nabrał dużo powietrza i zesztywniał, ani go nie wypuścił ani nie wydał z siebie żadnego dżwięku. Przestaraszyłam się i klepnęłam go w pupę, no i wtedy zaskoczył. Co to jest i dlaczego?
  Drugie nieprzyjemne zdarzenie również miało miejsce dzisiaj. Od ok tygodnia mały zaczął się ślinić na potęgę. Szczególnie gdy jest czymś zainteresowany. Bawiliśmy sie jego zabaweczkami, on leżał na wznak i nagle zrobił się czerwony i zaczął dławić śliną. Moja szybka reakcja uchroniła go przed zadławieniem. Może to ślinienie to objaw jakiejś choroby?
  Nie mam siły.Dzisiejszy dzień mnie wykończył. Jeszcze teraz trzęsą mi się ręce.

  miłkaw

  #756958

  teo

  Re: Przeraziłam się!!!

  dziecko ci sie zapowietrzyło
  spokojnie
  wiem ze sie przestraszyłas
  nastepnym razem w syt. zapowietrzenie dmuchnij małemu w buzie – po prostu dmuchnij do ust albo ogólnie na twarz

  a ślinienie nie jest choroba
  to normalne
  niedługo wam sie zaczinie ząbkowanie i po prostu myślę że to wstęp – u nas tez gdzies od 3 mies było slinienie a zebole wyszły dopiero – nie chcąć cie straszyć w 8 mies.

  ILONA I KUBEK w lutym 3 lata  #756959

  kaszanna

  Re: Przeraziłam się!!!

  Dokładnie jak napisała Teodor: dmuchnij dziecku w buzię. Tak mi pielęgniarka powiedziała jak Gaba się zapowietrzyła z wrażenia na pierwszym szczepieniu. Jeśli będzie się zdażało to częściej to wybierz się do lekarza na wszelki wypadek.

  Kaszanna i Gabrysia (13.01.04)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close