przewrazliwienie

Moj synek jest bardzo wrazliwy na halasy- czasami wystarczy troche glosniej stuknac i juz krzyczy. Czy to jest normalny etap w rozwoju?

Aga i Michałek (17.10.03.)

2 odpowiedzi na pytanie: przewrazliwienie

mysia2 Dodane ponad rok temu,

Re: przewrazliwienie

No to witamy w klubie… Natan też jest straszny tchórz. Do niedawna bał się odkurzacza. Ale parę razy poodkurzałam z nim na ręku, parę razy ktoś go trzymał (lub ja) i odkurzaliśmy i zaczyna się przyzwyczajać. A najlepsze jest to, że boi się suszarki. Odkurzaczem zaczyna się interesować, a boi się suszarki. Poza tym nie lubi jak mu garnki lecą z półki, a uwielbia w nich “sprzątać”, bo jak lecą to hałasują. I różne takie tam. Chociaż ostatnio sąsiedzi robili remont za ścianą i wiercili w naszej “wspólnej” ścianie, to tego huku wcale się nie bał.
Ja z tym nic nie robię. Przejdzie.
Pozdrawiamy

Eryka i Natanek 09.09.03r

kossa Dodane ponad rok temu,

Re: przewrazliwienie

Ola też mniej więcej od czterech miesięcy płaczem reaguje na dźwięk odkurzacza, sokowirówki i pralki. Inne odgłosy na nią nie działają negatywnie. Zaczęłam się tym trochę martwić, bo nie wiem skąd u niej taka nadwrażliwość, tym bardziej, że nigdy nie ,,wyciszaliśmy” mieszkania. Pytałam naszego neurologa, czy to normlane – podobno tak i należy to spokojnie przeczekać. No i tak czekam i czekam, ale nie powiem- zaczyna mi to przeszkadzać, bo na czas odkurzania muszę prosić kogoś, żeby przeszedł z Olą do innego pokoju. Próbowałam ją jakoś przełamać, pokazywałam odkurzacz, bawiłyśmy się nim, ale wystarczyło, że go włączyłam…….wrzask, płacz i szloch. Sama nie wiem, ile to jeszcze potrwa…..

Ewa,Ola 31.07.03 i Maciuś 14.12.04
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: przewrazliwienie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Nasza kochana ERICA przytuliła Dawidka
Kochane dziewczyny, Wiele z was na pewno pamięta Ericę....więc właśnie dostałam SMS-a (jak część z was pewnie :-)) że Erica urodziła synka. 57 cm, 4100 kg (duży chłopak) i czarne loki. Serdeczne
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
co się kładzzie dziecku na roczek??
No właśnie. U nas roczek jutro ;-) I zastanawiam co w obecnych czasach najczęściej ląduje na kocyku???: pieniądze kieliszek różaniec ew. książeczka hmmmm co jeszcze?? myszka do kompa ew. klawira ;-) kalkulator??? Pomóżcie!!! Pozdrawiam Davidek 16.10.2003r.[img]http://www.agakruszek.webpark.pl/dawid11m.jpg[/img]
Czytaj dalej