przykry zapach…

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #36988

  xcom

  a moja Zosia ma 7 miesięcy, nie ma jeszcze zabków a jednak z ust jakos tak brzydko pachnie.. próchnica raczej odpada 😉 – to w takim razie co to moze być? ktos sie z czyms takim spotkał? – aha .. tik tak na razie jej nie smakuje 😉 Pozdrawiam – licze na odzew.

  #482187

  maruda

  Re: przykry zapach…

  Niemiły zapach z buzi może być czasem spowodowany tym, że coś dzieje się „dalej” w układzie pokarmowym. Może powinnaś poradzić się lekarza – tak na wszelki wypadek!

  Pozdrawiamy.
  Agnieszka i Ewunia (25.06.2003)  #482188

  ada26

  Re: przykry zapach…

  Oczywiście to nie ząbki, ale mogą być to jakieś problemy zdrowotne. Dorosłych w takich sytuacjach bada gastrolog, myślę, że powinnaś poradzić się pediatry; może to jakieś problemy z trawieniem? Lepiej to jak najszybciej sprawdź, bo u takiego maleństwa wszystko jest jeszcze bardzo delikatne. Pozdrawiam i daj znać, jak już będziesz coś wiedziała!


  mamusia Szymusia

  #482189

  dorota27

  Re: przykry zapach…

  tak jak pisza dziewczyny…to raczej od zoladka…udaj sie do lekarza…
  moja mala ma przyjemny zapach..mleczka..;))

  claudia.. prawie 8 miechow;)))

  #482190

  ada26

  Re: przykry zapach…

  Wiesz, myślałam jeszcze dzisiaj o Twoim poście i wymyśliłam Czy Twoja niunia je może sztuczny pokarm? Mój Szymek jest pędzony na Bebiko2 i czasem jak mu robię butlę, to czuję, jak to modyfikowane mleko zalatuje. Nie pachnie mu co prawda brzydko z buzi, ale jak trzymam go do odbicia i beknie mi po jedzeniu pod nosem, to też nie jest ciekawie Winę za to ponosi żelazo, którym jest mleko wzbogacane, więc jeśli mała jest na sztucznym, to to może być przyczyną. A na przyszłość: jak już wyjdą ząbki, przecieraj je nawilżonym gazikiem (gazik nawijasz na palec), a przed spaniem nocnym to KONIECZNIE (soki, mieszanki mleczne zawierają cukier, a cukier – wiadomo… ). Pozdrawiamy czule i w ogóle


  mamusia Szymusia

  #482191

  xcom

  Re: przykry zapach…

  dzięki za zainteresowanie i dobre rady!
  okazało się jednak, że przyczyną był prawdopodobnie katarek, teraz gdy już prawie ustąpił Zosia znowu pachnie tak pięknie jak dawniej :)))))
  Pozdrowienia dla Szymusia i mamusi !!!  #482192

  ada26

  Re: przykry zapach…

  No to świetnie Pewnie jakaś mała infekcja w gardełku była i tyle, ale już po kłopocie. To dobrze. Buziaki!


  mamusia Szymusia

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close