Psychoza

Postanowiłam dać na luz i nie wchodzić na forum, żeby nie myśleć o zaciążeniu…w postanowieniu wytrzymałam…tydzień!!!!!! Nie mogę nie myśleć! Nie umiem nie liczyć dni, a rano gdy się obudzę termometr po prostu wrzeszczy na mnie, żebym go wzięła!!! Chyba mi odbija….
Przesyłam szalone buziaczki,
Kawi
P.S. Jest taka reklama karmy dla kotów, gdzie kobieta wybiera smakołyk, napełnia miseczkę, a potem przytuleni (ze swoim facetem) przyglądają się czule kotkowi jak wsuwa. I wiecie co ja widzę w tej reklamie? BEZDZIETNOŚĆ!!!! Porażającą bezdzietność i kotka, który ma wypełnić lukę!!! Odjazd!!!

kawi

7 odpowiedzi na pytanie: Psychoza

erica2003-11-24 13:40:56

Re: Psychoza

a ja zapomniałam w którym dc jestem – haha:) Myślałam, ze w 7, a tu juz 11:) No i ładnie, co? Przegapiłabym te dni – hahaha:))) Ale gapa a mnie:) A co do reklam – to ja widzę się w tych z dzidziusiami, np. johnsona lub nivea:))

erica – błagająca o cud

2003-11-24 13:44:37

Re: Psychoza

No to witaj ponownie w gronie 🙂 szalonych kobiet. Tak już jest tego nie da się stłumić. Wiem o tym doskonale. Dzisiaj u mnie 22 dc i niedługo mnie w kaftan wsadzą !!!!!!!
A ta reklama jest bardzo ładna i pomysl że oni są młodym małżeństwem i jeszcze nie myślą o dzidzi i kotka sobie na razie kupili :), żeby był dorosłym poważnym kotem jak pojawi się maluch :))

[Zobacz stronę]

jjjjjjjjjj2003-11-24 13:48:19

Re: Psychoza

muszę cię poprostu opieprzyć, kochana z takim podejściem do sprawy to ty nigdy nie zciążysz, czy ty myślisz że ple,niczek będzie chciał zamieszkać u tak znerwicowanej mamy. Sama sobie stważasz psychiczna blokadę, a to jest jeden z głównych proble,ów zajścia w ciążę. Węź się w końcu otrząśnij, zadbaj o siebie , odpręż się, muśl przedewszystkim pozytywnie. Przestań mierzyć tempiki i takie tam różne. Daj na luz, a ja będę trzymała za ciebie kciuki. Pozdrawiam

JOVI_z nadzieją na grudzień

marti12003-11-24 13:51:15

Re: Psychoza

kawi,

Bez forum nie da się wytrzymać długo…to jest po prostu fakt..można zrobić krótką przerwę ale się wraca..bo tutaj znajdziesz zrozumienie i przyjaźń!

Witaj z powrotem i do roboty a nie telewizję oglądać i reklamy analizować :-))

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

pasiasta2003-11-24 14:04:02

Re: Psychoza

No Kawi, nieźle Cie trzepnęło!!!! Ja sama niedawno przyznałam się do obłędu – i nadal to podtrzymuję:)))) Ale bez forum to nie wytrzymam, jestem uzależniona :))
Jeśli idzie natomiast o reklamy, to ja ich nie oglądam, ale jak wyczaję jakieś z bejbikami to nie zmieniam kanału i prawie mlaskam na te ‘widoki’:))) Ale to jeszcze nic, wczoraj w kościele jakieś maleństwo mnie uśmiechem zaczepiało nie omieszkałam odwzajemniać!!! Po chwili dotarło do mnie, że temu małemu człowieczkowi to ujdzie takie zachowanie, ale nie mi starej babie (dobrze, że to nie była moja parafia:)))))) To dopiero jest psychoza, hihihi

Kasia

vievioorka2003-11-24 15:00:55

Re: Psychoza

co do ludzi zdrowych psychicznie to wielu ich na tym forum nie uświadczysz (ja np się do nich zdecydowanie nie zaliczam :)) tak więc wszystko w normie
a co do reklamy to skłaniam się do opini bambamka, oni może dostali tego kotka w prezencie ślubnym tak jak my
mój małżonek na pytania znajomych kiedy będziemy mieli dziecko zawsze odpowiada, że na razie to wychowuje kota, jak uda mu się wychować kota na porządnego człowieka wtedy będzie wychowywał dziecko, nie chciałby eksperymentować ;)))

pozdrawiam rrenya

2003-11-24 15:34:35

Re: Psychoza

Hej ! A co powiesz na to:
1,5 roku temu poroniłam. Od tego czasu ….hm, trzeba by łóżko wymienić 🙂
No i jak na złość 6.11. w 10-tą rocznicę naszego związku przybłąkał się nam kotek. Taki niby dar od losu, “prezent”, jak go niektórzy nazywają. Szkoda że tylko taki…..
No i jesze ten cios, zadany od siostry faceta: ” to chyba jakaś moda że bezdzietne pary mają kota”
I wytłumacz sobie, że sam przyszedł……

pozdrawiam

gg 4069688

Znasz odpowiedź na pytanie: Psychoza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Ćwiczenia w ciązy
To znowu ja, mam teraz pytanie związane z ćwiczeniami. Ponieważ nie chce mi sie samej ćwiczyć w domu, pomyślałam, że poszłabym na jakieś ćwiczenia do klubu. Czy wiecie gdzie są w
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Kłucie w brzuchu? Pomóżcie!
Czy takie kłucie w brzuchu powtarzające się co jakiś czas, a szczególnie jego dole to skurcze? Proszę podpowiedzcie, bo bardzo się boję ;(
Czytaj dalej