pusty pęcherzyk-proszę o pomoc!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #34713

  sabatka

  mam prośbę do tych z was, które zetknęły się ze zjawiskiem pustego pęcherzyka ciążowego. Otóż moja koleżanka drugi raz z rzędu (rok po roku) straciła ciążę (wyłyżeczkowanie) ponieważ w pewnym momencie (7-8 tc) okazało się że jej pęcherzyk jest pusty…możecie wyobrazić sobie co przeżywa… robi wszystkie badania genetyczne, ale nie może uzyskać odpowiedzi na pytania. proszę o kontakt osoby, które miały (zetknęły się) podobny problem i są w ciąży lub urodziły dziecko. PROSZĘ!!!!!!!!!!!!
  basia i Nikuś 03.03.2004

  #455269

  gosik

  Re: pusty pęcherzyk-proszę o pomoc!

  Nie wiem, jak wytłumaczyć to zjawisko i czemu występuje, ale leżałam w szpitalu z kobietą, która miała zdrową córeczkę, potem dwukrotnie zabieg – puste jajo – gdzie po pierwszym usłyszała ,,zdarza się ma przecież pani dziecko, to się nie powtórzy” – u niej się powtórzyło. Zaszła w ciążę po raz kolejny i urodziła zdrowego synka.
  Nie robiła żadnych badań.

  GOSIA i Maleńki Majowy Cud  #455270

  kamkar

  Re: pusty pęcherzyk-proszę o pomoc!

  ja miałam pusty pęcherzyk, 11 lipca tego roku zabieg, a w dwa miesiące potem już byłam w ciązy teraz jestem na początku 4 miesiąca i jak narazie wszystko w porządku z dzidzią , u mnie przyczyna pustego pecherzyka była nieznana.

  Pozdrowionka

  Aga z czerwcowym Słoneczkiem

  #455271

  ika

  Re: pusty pęcherzyk-proszę o pomoc!

  Często mówi się, że puste jajo płodowe pojawia się wtedy , gdy materiał genetyczny z jajeczka i plemnika nie zostanie właściwie wymieszany.. Spotkałam się też z opinią, że nasienie męskie było niestety zakażone bakterią .. ale cóż.. niestety tak sie juz po prostu czasem dzieje. To strasznie smutne i przykre, wiem jak bardzo trudno jest się pogodzić z takim zjawiskiem jak strata upragnionej ciąży. Cóż, życze koleżance by juz nigdy więcej nie przydażyło się jej to.
  Pozdrawiam serdecznie

  ika z syneczkiem Igorem marcowym (28.03.2004 )

  #455272

  sabatka

  Dzięki!!!

  dziękuję za odpowiedzi! Wlałyście trochę optymizmu w nasze serca. Czekam na jeszcze więcej…
  basia i Nikuś 03.03.2004

  #455273

  bombelek

  Re: pusty pęcherzyk-proszę o pomoc!

  Witam , ja też miałam 2 puste pęcherzyki (bliźniaki). W maju zabieg, teraz po 6 miesiącach przerwy 2 cykl starań.
  Mnie napawa optymizmem fakt, że to się zdarza wbrew pozorom nie tak rzadko, a po drugie to znaczy, że MOGĘ BYĆ W CIĄŻY. Pzdrowienia dla koleżanki.  #455274

  aniek22

  Re: pusty pęcherzyk-proszę o pomoc!

  Ja pierwszą ciąże też straciłam przez pusty pęcheżyk.Lekarz powiedział mi,że nie zna przyczyny.Teraz jestem w 9 tyg. i jest już widoczny mały dzidziuś.Niech będzie dobrej myśli na pewno będzie dobrze.Lekarze w takim wypadku zalecają zbadanie nasienia partnera.Powodzenia!!!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close