PYTANIE

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #8958

  sylwia

  DZIEWCZYNY CZY SŁYSZAŁYŚCIE O DR. ROGOZIE ? PRZYJMUJE W TRÓJMIEŚCI (GDAŃSK ZASPA PODOBNO).
  WARTO SPRÓBOWAĆ? POZDRAWIAM SYLWIA

  #150091

  olivia

  Re: PYTANIE

  Moja dobra rada!!! lepiej nie zaczynaj, bo spędzisz u niego całe wieki a efekt mizerny. Szkoda czasu na nieprawidłowe lecznie, i mnóstwo kasy. Proponuję udać się do Invicty, teraz mamy profesjonalna klinikę, nie warto ryzykować.
  Dr Rogoza moim zdaniem nie jest odpowiedni do tego co robi, ale powtarzam to moje zdanie. Jeżeli zdecydujesz się na Inciktę odpowiem na każde pytanie.
  Pozdrawiam Olivka  #150092

  sylwia

  Re: PYTANIE

  DZIĘKI ZA INFO. CO DO INVICTY BYŁAM TAM RAZ I NIE MAM DOBRYCH WSPOMNIEŃ. MOŻE NAPISZESZ COŚ WIĘCEJ O INVICTIE, LECZYSZ SIĘ TAM ?
  POZDRAWIAM SYLWIA

  #150093

  olivia

  Re: PYTANIE

  Cześć Sylwia. Sorki za opóżnienia ale siedzę zazwyczaj na bocianie :-). Tak lecze sie w Invicie u dr. Łukaszuka, wcześniej leczyłam się w Novum w Warszawie. Jeżeli chodzi o metody leczenia i procedury nie widzę żadnej różnicy, a Novum stoi na wysokim poziomie. Kilka lat temu leczył mnie równiez dr. Rogoza, i dopiero teraz wiem jak wiele czasu straciłam. Szkoda czasu i kasy. Dr. Łukaszuk z Invicty to specjalista z zakresu niepłodności pierwszej klasy, niedługo na bocianie będą podane statystyki Incity, i będziesz mogła sama ocenić na jakim są poziomie. Co do dr, Rogozy mam kiepskie doświadczenia i wiem od wiarygodnych ludzi że nie tylko mnie tak leczył…..
  Poprostu chcę Cię ustrzec przed porażkami bo chyba wystarczy że ktoś już to zrobił. Rogoza to miły facet, ale na tym koniec

  #150094

  darka

  Re: PYTANIE

  Przepraszam dr. Rogozę za to co napiszę, bo to miły człowiek (tak jak pisała Olivia). Uważam niestety,że przez niego zmarnowałam 2 lata i sporo kasy. Dziś wiem, że mój mąż był leczony niewłaściwym hormonem. Przeszłam 8 bezskutecznych inseminacji, które nie miały szans się powieść. Nie mam żadnych gwarancji, że gdzie indziej leczenie będzie skuteczne, ale przynajmniej mam nadzieję, że nie będzie szkodzić.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close