pytanie

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #9230

  marysienka

  Witam wszystkich ponownie! Serdecznie dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie, ale sądzę, że było ono zbyt ogólnle,więc teraz je rozwinę. Mam 27 lat, od 7 miesięcy próbuję zajść w ciążę, ale jak na razie bez rezultatu. Bardzo proszę o nazwiska dobrych lekarzy we Wrocławiu, bo jak na razie nie miałam do nich szczęścia. Dziękuję!!

  #152891

  niecierpliwa

  Re: pytanie

  Niestety we Wrocławiu jest kiepsko strasznie!!! z lekarzami. Ponoć na Dyrekcyjnej są lekarze, którzy zajmują się leczeniem niepłodności i wykonują tam inseminacje i nawet invitro!! niektóre panie leczą się na grobli, ale mają tam słabe wyniki i oni sami nawet na stronach internetowych się tym nie chwalą! Jest również doktor Pawlak (Hallera), ponoć zaczął robić invitro od roku, ale … jeśli o tym myslisz to moim zdaniem należałoby pójść do kogoś z większym doświadczeniem (Wrocław odpada!).
  Już wiem na pewno, że nie ma sensu ufać komuś kto zajmuje się głównie położnictwem, z tego ma kasę i nawet nie chce się mu pouczyć, dowiedzieć, zainteresować sprawami naszymi! Szkoda czasu na takich lekarzy! Ja też miałam 27 lat i kilka miesięcy starań i potem ponad rok chodzenia do przemiłej pani doktor, która nie jest kompetentna!! Teraz robię przerwę w staraniach, bo mam mało czasu na lekarzy, ale potem spróbuję gdzieś w dobrym ośrodku, gdzie lekarze mają codziennie styczność z takimi przypadkami. Jeśli ktoś każdego dnia tym tylko się zajmuje to z pewnością więcej wie!!
  Ale się rozpisałam, pozdrawiam!! a Ty gdzie się leczysz??

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close