Pytanie do dziewczyn znajacych Wroclaw

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #92348

  dagi

  Jutro wybieramy sie do Wroclawia do neurologopedy.Niestety nie mam dostepu do samochodu (wszyscy pracuja a ja nie umiem prowadzic :)) Musimy dojechac z Dworca Glownego do okolic Dworca Swiebodzkiego a dokladnie tu :
  STOWARZYSZENIE
  POMOCY OSOBOM
  Z PROBLEMAMI
  NEUROLOGOPEDYCZNYMI
  „GŁOS”
  UL.PIŁSUDSKIEGO 1A/3
  50-048 WROCŁAW
  Prosze napiszcie jesli wiecie jaki autobus/tramwaj tam dojezdza. Nie mam w domu zadnej mapy Wrocławia z oznaczonymi przystankami a w internecie nie znalazlam. Z gory dziekuje za pomoc.

  #1750748

  Anonim

  Ja często bywam we Wrocławiu i ul. Piłsudskiego jest niedaleko dworca PKP.
  Zobacz tu:  #1750749

  agusek22

  Tak wogóle to ul. Piłsudskiego to zaczyna się koła dworca. Jak wyjdziesz z dworca to na przeciwko masz przystanek tramwajowy, teraz niewiem jaki dokłądnie trmwaj jedzie w tamtą strone, ale na pewno jakis jedzie.

  #1750750

  agusek22

  Zamieszczone przez duszencja
  Ja często bywam we Wrocławiu i ul. Piłsudskiego jest niedaleko dworca PKP.
  Zobacz tu:

  ten numer jest akurat przy samym Pl Orląt Lwowskich czyli dwa przystanki tramwajowe. Samemu na nogach zajmuje gdzieś tak 20 min. ale niewiem jak z dzieckiem

  #1750751

  dagi

  Dziekuje bardzo :). Ja mieszkam jakies 50 km od Wroclawia ale niestety bywam tam niezbyt czesto. Jeszcze raz dzieki za pomoc.

  #1750752

  Anonim

  skad jedziesz? bo jak od str Lubina,to przystanek autobusowy masz tez przy swiebodzkim,wystarczy poprosic kierowce by sie tam zatrzymal.A spod dworca na swiebodzki jedzie tramwaj nr 22 , a tu masz mape wroclwia  #1750753

  agusek22

  Jeżeli 22 to musisz wysiąść prz pl. Legionów i kawałeczek się przejść. Jeśli pojedziesz 15 , odjeżdza z dworca pks. to masz prawie przy tym adresie, co tam jedziecie:)

  #1750754

  dagi

  Zamieszczone przez nato
  skad jedziesz? bo jak od str Lubina,to przystanek autobusowy masz tez przy swiebodzkim,wystarczy poprosic kierowce by sie tam zatrzymal.A spod dworca na swiebodzki jedzie tramwaj nr 22 , a tu masz mape wroclwia

  Nato ja jade z Legnicy ale wybralam pociag. Moja mala ma chorobe lokomocyjna wiec nie chcialam ryzykowac podrozy autobusem.
  Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Zanotowalam wszystko i jutro rano wyruszam :).

  #1750755

  Anonim

  o PROSZE JAK BLISKO KOLEZANKA MIESZKA. jA JAK LATWO SIE DOMYSLIC Z lUBINA;-_

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close