pytanie do mam

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #21661

  aanna

  Chciałam zapytać się mam, które rodziły w zzo w którym m-cu ciąży należy umawiać się z anastezjologiem na zzo? Jak to załatwić (mam zapytać lekarza o jakiegoś anstezjologa?).Kiedy podawane jest znieczulenie (przy jakim razwarciu)? I na koniec ile ksztuje taka „przyjemnoość”? A może to załatwia położna jeśli płaci się jej za poród?

  ANIA+GRUDNIOWA KROPECZKA (28.12)(PODOBNO SYNUS)

  #297377

  magdzik

  Re: pytanie do mam

  Ja nie rodziłąm, lecz wiem, że najlepiej będzie jeśli o to zapytasz w szpitalu, który obarałaś na poród. Z anastezjologiem nie umawiasz się wcześniej, tylko jak przyjedziesz na poród to wówczas mówisz, że zzo Ciebie interesuje. Wiem, że są jakieś ograniczenia do rozwarcia, lecz nie pamiętam za bardzo, coś mi się kolebie po głowie, że nie może być większe niż 6 cm, ale pewna nie jestem.
  Położna to osobna sprawa, a zzo to inna. Oczywiście wykupiona położna bedzie się zajmować tylko Toba i napewno będzie pilnować momentu kiedy znieczulenie podać należy. Jeśli przyjedziesz z partnerem do porodu, to on także może pilnować Twych spraw.

  Pozdrawiamy,

  Magda, Rafał i Albercik (7.09.03)  #297378

  nel

  Re: pytanie do mam

  czesc wiesz co ja rodziłam w zzo ale to było 5 lat temu i rodziiłam w prywtnym szpitalu i to było wliczone w cene.dawaja przy rozwarciu miedzy 3 a 4 cm .teraz znuw jestem wciazy ale niestety tego prywatnego szpitala juz nie ma i lekarz prowadzacy powiedział mi ze jak przyjade na porodówke to o tym od razu powiedziec a kosztuje podobno 300 zł.w kazdym razie polecam zz0 kiedy go dostałam prawie wogóle nic nie czułam a wczesniej to myslałam ze skonam jak i równiez po zzo czułam sie swietnie.jedynym mankamentem jest to ze przy zz0 nie odczuwasz tak jak powinnas buli partych i musieli mi małego wyciagac kleszczami.pozdrawiam

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close