Pytanie do RMOD76

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #28727

  mageras

  Chciałabym Cię poprosić o opinię o dr Frąckim. To własnie do niego chodzi mój mąż na Starynkiewicza. Czy jest dobry? Czy myślisz że prywatnie potraktowałby sprwę lepiej? Mi się wydaje że strasznie zachowawczo leczy mojego męża. Witaminy, leki na poprawę krążenia… Nie dał mu skierowania na badania krwi, a wydaje mi się że powinien. Może się mylę i przesadzam, sama nie wiem. Powiedz mi jak to było w twoim przypadku. Będę Ci ogromnie wdzięczna.

  #380738

  rmod76

  Re: Pytanie do RMOD76

  Pewnie nie udzielę Ci konkretnych inf. ponieważ mój mąż nie leczył się u niego tylko zbadał „materiał genetyczny” a ponieważ był ok więc tak żeby było jeszcze lepiej dostał kwas foliowy i polfilin. Co do Frąckiego to mój staruszek miał mieszane uczucia..chyba masz trochę racji że leczy zachowawczo. Krew zróbcie sami (chyba że chcecie uniknąć dodatkowych kosztów) i wtedy dobrze by było poradzić się innego specjalisty androloga bo lepiej nie tracić czasu.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Reńka  #380739

  marti1

  Re: Pytanie do RMOD76

  mageras,

  Kompletnie nie wiem nic o klinice i doktorze o którym mówisz ale przejrzyj link poniżej bo tam zdaje się właśnie o tym mowa:

  Mam nadzieję, że to trochę pomoże,

  Marti1

  #380740

  mageras

  Re: Pytanie do RMOD76

  Postanowiłam że w czwartek idę z mężem jeszcze raz do Fronckiego i albo wymuszę na nim wszystkie badania albo zmieniam go. Szczerze mówiąc zrobiłbym te badania na własna rękę ale nie wiem dokładnie jakie one mają być.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close