Pytanie + dziwna rzecz

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #28255

  madak

  Mam andzieję, że to nei ejst głupie pytanie.
  Trochę sie boję dlatego pytam, do mojego gina moge iść w sobotę dopiero.Wyjechał na konferencję, biore pierwszy miesiąc orgametril (16-25 dc) już o tym pisałam dzisiaj jest 22 dc, byłam właśnie w ubikacji i mam dziwne plamienie, czy to normalne, czy któraś z Was to miała? Troche się wystraszyłam.

  #374984

  kiki25

  Re: Pytanie + dziwna rzecz

  A ile dni po owu jesteś? jeśli to plamienie jest koloru różowego lub brązowego to może to być plamienie implantacyjne świadczące o zagnieżdżaniu sie zarodka :))), wystepuje zazwyczaj już 6 dni po owu, Tak więc może to fasolka? trzymam kciuki!!

  Kasiek
  moje temperaturki!  #374985

  madak

  Re: Pytanie + dziwna rzecz

  No owu miałam 9 dni temu. A plamienie jest koloru, hm… jasno czeroniutkie, takie mocno rozrzedzone. O matko, a to nie szkodzi w razie czego takie plamienie. Aż się wzruszyłam bo byłoby to niesamowite, bo w tym miesiącu zapomnieliśmy o kalendarzyku, temperaturce itp, poszlismy na spontan, bo miałam ten orgametril brać. Aż mnie zaczął bardziej brzuch bolec.

  #374986

  kiki25

  Re: Pytanie + dziwna rzecz

  Plamienie implantacyjne nie jest szkodliwym objawem, wręcz przeciwnie to dobry znak!!!!! świadcze że dzidziuś sie właśnie zagnieżdża 🙂 a jeśli u Ciebie jest 9 dni po owu i kolorek też pasuje tak więc wszystko możliwe że to fasolka 🙂 trzymam mocno kciukaski aby się udało!!!

  Kasiek
  moje temperaturki!

  #374987

  madak

  Re: Pytanie + dziwna rzecz

  O rany. Dzieki za kciuki. Zobaczymy. Aż łezka mi się w oku zakręciła.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close