pytanie ginekologiczne

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #12039

    teo

    mam takie pytanie, jeżeli wiecie lub jest wśród nas ginekolog lub macie męża ginekologa……..to proszę poradźcie mi.
    dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę Cerazette, a 3 dni temu dostałam okres. mam już kupione opakowanie Cilest, bo miałam je zacząć po odstawieniu tamtych i tutaj jest problem.
    miałam czekać na okres……..ale jestem w trakcie okresu……i nie wiem czy jutro mam wziąć już nową cilest, czy…….czekać na następny okres…….(w pełnej abstynencji- ze strachu :-((((((((
    nie wiem
    jak byłam u lekarza to kazał wziąć w pierwszy dzień okresu, bo miałam dostać miesiączkę z 2 tygodnie po odstawieniu Cerazette…….a tu niespodzianka i nie wiem co robić.
    poradźcie………..:-)

    ILONA I KUBEK(21.02.02)

    #186235

    kasiako

    Re: pytanie ginekologiczne

    wydaje mi sie ze krwawienia przy braniu tabletek nie sa typowymi krwawieniami miesiaczkowymi. Ja odstawilam Cerazette i po dwoch tygodniach rzeczywiscie przyszla miesiaczka (i to jaka!!!!). I wtedy zaczelam jesc inne prochy.

    Kasia



    #186236

    smoki

    Re: pytanie ginekologiczne

    Niestety czekac na nastepny okres

    Pozdrowienia
    smoki i Dawidek
    (4 miesiące i 1/2!)

    #186237

    teo

    zaległosci

    Smoki – widzę, że wzięłaś siedzielnie do nadrabiania zaległości 🙂

    ILONA I KUBEK(21.02.02)

    #186238

    smoki

    Re: zaległosci

    hihi

    Pozdrowienia
    smoki i Dawidek
    (4 miesiące i 1/2!)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close