pytanie natury bardziej technicznej

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #53494

  milkaw

  Wtam,
  jestem oczekującą ale juz niedługo bo lada moment urodzę synka. Co jakiś czas nasuwają mi się różne pytania. To, które mi sie teraz nasunęło jest natury „bardziej technicznej” i dotyczy pielęgnacji. Kupiłam sudocrem , przeciw odparzeniom ale tak sie zastanawiam czy tym kremem smarować małemu jajeczka, a może też siusiaka? Nie siusiaka chyba nie? Jak to właściwie robić?
  Pozdrawiam,
  Miłkaw +wrześniowy chłopczyk

  miłkaw

  #684918

  justborn

  Re: pytanie natury bardziej technicznej

  ja używam linomagu w maści. na początku smarowałam małemu całą okolicę (pupę, siusiaka, jajeczka, generalnie wszystko co zakrywała pieluszka) przy każdym przewijaniu. teraz (ma skończone 8 miesięcy) robię to raz dziennie po kąpieli, chyba, że zauważę jakąś ‚awarię’…  #684919

  ciku

  Re: pytanie natury bardziej technicznej

  My smarujemy pupe dosc szeroku, pachwinki, a siusiaka tylko wtedy gdy widze, ze cos zaczyna sie czerwienic. Zreszta teraz to juz w ogole nie smaruje niczym jesli pupka jest niepodrazniona.

  Kacperek 12.02.04

  #684920

  aborka

  Re: pytanie natury bardziej technicznej

  nie smarowac ani jajeczek ani siusiaka – bo mu zejdzie skóra. zresztą poczekaj z tym sudokremem. na początku (1 mies) zaleca sie tylko natłuszczac – linomag maść np. dopiero potem, jak skóra jest grubsze to jest sens stosowac sudokrem. u mojego synka który był wczesniakiem i miał skóe jak papier od sudokremu sie tylko kluchy robiły. tylko stosowałam linomag lub bepanten masc a na odparzenia – mąke kartoflaną.

  Ania, Grześ i Bartuś 13.12.2003

  #684921

  lea

  Re: pytanie natury bardziej technicznej

  Ja nie smaruję kiedy nie ma odparzen lub podraznien.

  Lea i Mateuszek

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close