pytanie o Clo

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #29378

  perelka

  Mam kilka pytań do osób, które brały lub biorą CLO.
  W jakich sytuacjach lekarz zdecydował sie na zaaplikowanie tego leku?? Czy w sytuacji zaburzeń związanych z jajeczkowaniem?? Czy ten lek wywołuje ovu??
  Ile on kosztuje i czu można go kupić bez problemu w aptece?? no I chyba ostatnie pytanie – jak się go przyjmuje?? Będę wdzięczna za odpowiedź
  pozdrawiam

  Perełka

  #387927

  jolcia1

  Re: pytanie o Clo

  Czesc!! jestem juz 6 cykl na clo Ja biorę clo bo mam problemy z owulacją i jest to lek na owulacje Kosztuje stosunkowo mało ok 6zł i moze go kupic w aptece bez problemy (bynajmniej ja nigdy nie mam problemu z kupnem) Jak sie go przyjmuje?rożnie tu lekarz decyduje : na ulotce jest ze od 5 do 9 dc ale ja np brałam od 2 a teraz od 3 do 7dc Mam nadzieje ze odpowiedziałam na wszystkie twoje pytania  #387928

  betsi

  Re: pytanie o Clo

  Mi został przepisany przez lekarza, po badaniu ginekologicznym i monitoringu ovu. Lek jest tylko na receptę i nie polecałabym go brać bez konsultacji. Musi lekarz stwierdzić czy właśnie Tobie jest on potrzebny. Lek faktycznie jest na wywołanie jajeczkowania u kobiet które maja cykle bezovulacyjne, a chcą zajść w ciążę. Ja okazało się że mam ovu, ale gdyby się w tym cyklu nie udało to na wszelki wypadek gdyby pęcherzyk był pusty /tak bywa często/. Dawkuje sie go od 5 dc, 5 tabletek. Nie więcej nie mniej.
  Jeśli masz problem zalecałabym wizytę u lekarza. Ja staram się już rok, a przeciwskazań podobno nie ma. Może blokada psych., albo pęcherzy pusty, zobaczymy.
  Za lek zapłaciłam w warszawie 17,42 zł.
  Pozdrawiam

  Proszę o kciuki, aby w tym cyklu się udało!
  Betsi

  #387929

  gos

  Re: pytanie o Clo

  mNIE PANI DOKTOR PRZEPISAŁA, zeby szybciej udało sie zajść w ciąze, (po 2 poronieniach).
  Dostałam jeszcze Turinal na druga cześć cylku -zapłaciłam ok 12zł

  #387930

  dosiam

  Re: pytanie o Clo

  Ja nie mam owu, więc dostałam Clostilbegyt. Pewien lekarz stwierdził, że powinnam zajść w ciążę od razu w pierwszym m-cu, ale brałam przez 5 m-cy i nic… Teraz po 3 miesięcznej przerwie znowu, pod okiem innego dr. Lek kosztuje ok.5 zł (olsztyn)

  Dorota

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close