pytanie o duphaston

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #75866

  annes

  hej dziewczyny mam do was pytanie: jestem w 9 tygodniu ciąży i wczoraj krwawiłam i teraz leże w szpitalu, lekarze nie chcą mi za bardzo nic mówić tylko tyle, że po antybiotykach dostałam grzybicy i to pewnie z tego. Leków w zasadzie nie dostaje oprócz nospa (bo chyba mam jeszcze na dodatek coś z pęcherzem) i duphaston i nie bardzo wiem no co ten drugi? please help!!!

  Ania

  #1003812

  anaim

  Re: pytanie o duphaston

  Duphaston będzie w tym przypadku pomocny dla ciązy. Bardzo dobrze, że Ci go przepisali.  #1003813

  anetal

  Re: pytanie o duphaston

  Duphaston to lek, ktory podaje się w sytuacjach obniżonego progesteronu w organizmie i niewydolności ciałka żółtego. Podaje się go właśnie w takich sytuacjach krwawienia, aby utrzymać ciążę. Krwawienie lub plamienie we wczesnym etapie ciąży czasem jest spowodowane niewydolnością ciałka żółtego, które nie pordukuje dostecznej ilości progesteronu, dzięki któremu może żyć dziecko do 12 tyg, zanim nie wytworzy się łóżysko. Duphaston bierze się do około 12 tyg.
  Nie musisz się denerwować, że podają Ci coś szkodliwego. Chcą pomóc Twojemu Maleństwu. Życzę powodzenia, trzymaj sie i bądź dobrej myśli.’
  A

  #1003814

  annes

  Re: pytanie o duphaston

  dzięki dziewczyny za wsparcie, od was zawsze płyną pozytywne fluidy:) nie martwie się że dają mi coś szkodliwego tylko nie wiedziałam po prostu w jakim celu mi to dają, ale lekarz na wieczornym obchodzie mnie uświadomił, że grozi mi poronienie, więc trzymjcie za mnie i za bąbelka kciuki!!! Jeszcze raz dziękuję!

  Ania

  #1003815

  kaja26

  Re: pytanie o duphaston

  trzymamy kciuki! a duphaston napewno pomoże!
  buziaki!

  #1003816

  anetal

  Re: pytanie o duphaston

  Trzymam kciuki, bądź dzielna i dobrej myśli,
  A

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close