Pytanie o lakcid-Pilne!!!

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #50478

  joasia11

  Hej
  Mam pytanie czy Lakcid jest na zatwardzenie czy nie, bo pediatra i połozna mowią że mozna ppdać w przypadku zatwardzenia a na ulotce jest napisane ze to lek działajacy na biegunkę. To jak to w końcu jest?
  pozdrawiam pa

  Joasia i Julia 09.03.2004

  #648435

  lea

  Re: Pytanie o lakcid-Pilne!!!

  Lacidofil czy debridath działają tak, ze na zaparcie poluźniają, a na biegunke stabilizują. Wiec pewnie lakcid tez (słyszałam, ze lacidofil jest lepszy). Po prostu normuja wahania w obie strony.

  Lea i Mateuszek (14.03.03)  #648436

  ewa250

  Re: Pytanie o lakcid-Pilne!!!

  chyba raczej reguluje flore bakteryjna w przewodzie pokarmowym

  Ewa i roczny Jaś

  #648437

  goha

  Re: Pytanie o lakcid-Pilne!!!

  Lakcid, tak samo jak Lacidofil i Trilac zawiera szczepy bakterii probiotycznych, które dzaiałają stabilizująco na układ pokarmowy tzn w przypadku biegunku – działają przeciwbiegunkowo, a w przypadku zaparać, poprzez swoją obecność (gł. przez wydzielane przez siebie metabolity) wpływają na polepszenie perystaltyki jelit i ułatwiają wypróżnianie.
  Udowodniono też działanie probiotyków na układ odpornościowy oraz w leczeniu alergii, szczególnie pokarmowych. W razie dalszych pytań pisz do mnie na priv A przede wszystkim nie bój sie podawać probiotyków. Ja mojemu synkowi podaję te preparaty co 3-4 dni ( 1 kapsułkę do mleka).

  GOHA i Dareczek 15 m-cy (02.04.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close