Rejestracja dziecka i opieka medyczna?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #20728

  rudasek

  Mam do was pytanie…
  mianowicie nasze dziecko chcemy zameldować w innym mieście -tam , gdzie ja jestem zameldowana a państwową opiekę medyczną chcemy uzyskać w miejscu zamieszkania zameldowania mojego męża i naszego zamieszkania. I tu rodzi się pytanie , czy w obecnej sytuacji , czyli istnienia Funduszu Zdrowia jest to możliwe bez problemu czy muszę coś zrobić ?
  Pytam – ponieważ wiem , że po porodzie- z “urzędu” będzie do nas przychodziła jakaś pielęgniarka – no właśnie jak to jest z tymi sprawami tj: czy przychodzi, jak często i jak długo?

  #287271

  Anonim

  Re: rejestracja dziecka i opieka medyczna..?

  ja jestem w podobnej sytuacji – ale zgłosiłam faktyczny adres zamieszkania jeszcze w szpitalu – i to oni przesłali informację do wskazanej przeze mnie przychodni pediatrycznej. Pielęgniarka przyszła trzeciego dnia po powrocie ze szpitala – i była tylko raz

  Kaśka z Natusią (prawie 16 miesięcy 🙂  #287272

  anet

  Re: rejestracja dziecka i opieka medyczna..?

  tak z tymi pielegniarkami to jest SUPER!!! przynajmniej u mnie tak bylo Agniesia urodzila sie w lipcu, po 2 tyg pobieglam do przychodni i pytam pieleg. srodowiskowej kiedy wkoncu sie pojawi, wiec okazalo sie ze nie w lipcu i sierpniu bo akurat jest sezon urlopowy i pediatrzy sie wczasuja, a potem to ona idzie na m-c urlopu — wiec dalam sobie spokoj z tymi “odwiedzinami” Na poczatku zaraz po wyjsciu ze szpitala zamowilam pryw. wizyte tak dla sprawdzenia i spokoju ze z dzieckiem jest o.k, lekarz polecil zrobic USG stawow biodrowych wyszlo dobrze wiec kolejna wizyta byla juz w przychodni u dzieci zdrowych, w karcie pediatra odnotowala ze to jest wlasnie ta wizyta pielegniarki srodowiskowej (?!!!!!!!!!!!!!!) i tak to wygladalo Potem po chyba 4 m-cach pojawila sie ta “wyczekiwana” pielegniarka i omalo szlag mnie nie trafil bo przyszla rozlozyla papiery a ja musialam latac to ks zdrowia to za dokumentami PESELAMI itp zeby sobie mogla wszystko wpisac i to z dzieckiem na reku, a w dodatki to Agniesia sie darla bo wlasnie przerwalam karmienie a pani b sie spieszylo a na dziecko wcale nie spojrzala – teraz to nie wpuszcze jej do domu bo na co mi ona?????? takie jest moje zdanie!

  Aneta (17.01.04)+Agniesia (ur 7.07.02)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close