Reksio :-))))

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #11918

  teo

  musze wam się pochwalić. partę dni temu mąż ściągnął z internetu „Reksia” – bajkę z mojego dzieciństwa, no jest jeszcze też Bolek i lolek, miś uszatek….itp. miłe wspomnienia.:-)
  kuba uwielbia pieski – kiedy takiego widzi to szaleje – nie ważne czy to prawdziwy, czy w telewizji (ogląda u dziadków – u nas nie ma telewizora;-), czy w książeczce, czy nawet jak widzi nocnik w kaształcie psa to piszczy z zachwytu. stąd też Reksio 🙂
  myśleliśmy że Kuba jest jeszcze za mały – a tu niespodzianka. nie wytrzymał pełnego odcinka (9 minut) ale przez 6 był naprawde skupiony i bardzo przeżywał przygodę reksia – wydawał różne odgłosy, robił miny w zależności jaki był tok akcji…..
  to nie samowite…………mój mały dzidziuś staje sie już dużym chłopcem :-)))))
  jutro następny odcinek , a potem czas na ściągnięcie innych bajek…….bo mamy tylko 10 odcinków reksia

  ILONA I KUBEK

  #184941

  Anonim

  Re: Reksio :-))))

  Skąd ściągneliście , podaj namiary też chcę!!!!!!!!!!! polecam jeszcze Teletubisie zobaczysz jak bedzie fajnie.

  Ania mama Michałka (23.10.01)  #184942

  czarna

  Re: Reksio :-))))

  o tak teletubisie sa suuper..Ewa zamienia sie w Lale,czasem Po….a ktorego michalek lubi najbardziej??

  Asia mama rocznej Ewy

  #184943

  teo

  Re: Reksio :-))))

  ściągnęliśmy z takiej strony gdzie ludzie wymieniaja się swoją zawartością całości lub części dysków. fajna rzecz, bo ludzie z całego świata mają same nowości, nawet takie, któych u nas w polsce jeszcze nie ma w kinach. (reksio to nie nowość 🙂 aha ściągnęliśmy też ciekawe piosenki – kaczka dziwaczka, tik -tak i inne ze starych programów dla dzieci).
  ściąganie długo trwa, bo jest wolny transfer. jutro mąz wróci z pracy to się spytam i dam ci znać. spytam też o to cz dało by sie to przesłać mailem to wtedy miałabyś szybciej bez szukania.
  do jutra.

  ILONA I KUBEK(21.02.02)

  #184944

  Anonim

  Re: Reksio :-))))

  Michał lubi wszystkie, nie naśladuje konkretnego misia tylko robi tak jak wszystkie teletubisie czyli wypina brzuszek i stęka (kiedyś pryknął z wysiłku). Tancuje jak usłyszy muzykę i klaszcze, morda mu sie śmieje. Czas spróbować innych bajek, moze ten reksio?

  Ania mama Michałka (23.10.01)

  #184945

  teo

  Re: Reksio :-))))

  Reksio jest super – nic w nim nie mówią, jest tylko muzyka, trwa tylko 9 minut, nie ma w nim przemocy……..zobaczę czy będzie sie wam dało go przesłać mailem, może nie w całości 10 odcinków, tylko w częściach, każdy odcinek oddzielnie…..
  spróbuję gdzieś koo 14.00 – 15.00..
  :-))))))0

  ILONA I KUBEK(21.02.02)  #184946

  teo

  Re: Reksio :-))))

  Japan – niestety mailem reksia nie prześlemy – za duży rozmiar. ale mamy dwa wyjścia – albo wyślę wam płytę CD z nagranymi odcinkami – albo mogę podać ten adres – tylko nie wiem czy się nie zniechęcicie, bo ten program trzeba ściągnąć , zainstalować, zalogować się, udostępnić cały lub częś swojego dysku i dłuuuuuuuuugo ściągać…..
  odezwij się co wolisz……..:-)

  ILONA I KUBEK(21.02.02)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close