rodzina & znajomi

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #35314

  Anonim

  Kurcze,czy to sie nigdy nie skonczy? Odkąd wróciłam z małą ze szpitala ciągle przeżywamy pielgrzymki gości….Każdy chce ją zobaczyć , najlepiej dotknąć, pogłaskać itd. Co gorsza mieszkamy z rodzicami i mam wrażenie że oni prawie nie wychodzą z naszego pokoju….
  Rany czy to tak trudno zrozumieć ze my też chcemy pobyć chwile sami z naszym dzieckiem? Albo odpocząć? Wiem ,że jak już przywykną do dziecka to to się zmieni , wiem też że to dlatego że są zachwyceni Ninką ale zaczyna mnie to wkurzać….
  Monila i Nina 19.11.2003

  #462469

  teo

  Re: rodzina & znajomi

  ja zaraz po porodzie zaznaczyłam że przez pierwsze dwa tyg. nie mam siły na odwiedziny – i tylko mogłam przyjąć rodziców i teściów…..ale tylko chyba ze 2 razy……
  a znajomym powiedziałam – 2 tyg. bez odwiedzin – a później tylko z zapowiedzią…..i jak miałam ochotę i siłe……
  i wszyscy byli zadowoleni – bo najgorsze jest uśmiechać się , udawać żew danej chwili jest ci cudownie –

  ILONA I KUBEK(21.02.02)



  #462470

  ewa250

  Re: rodzina & znajomi

  oj znam to znam, tez mieszkamy z rodzicami i wierz mi mimo ze Jas ma juz 5,5 miesiaca nadal czasami mam wrazenie ze nie wychodza z pokoju, a wnuczka maja pol dnia bo sie nim opiekuja kiedy jestesmy w pracy….

  Ewa z Jasiem (09.07.2003)

  #462471

  ula88

  Re: rodzina & znajomi

  Mój mąż każdemu kto chciał przyjść mówił, że przez miesiąc nikogo nie przyjmujemy i miałam spokój. Niestety przykre to ale stanowczość w pewnych sytuacjach pomaga – i jakoś nikt się nie obraził. Ale najgorzej jak dasz komuś palec, a potem weźmie całą rękę…
  Julka 09.09.2003

  #462472

  magdzik

  Re: rodzina & znajomi

  Ja przed porodem zaznaczyłam znajomym, że nie mile by widziane były wczesne wizyty. Teraz po paru miesiącach sytuacja się odwróciła, zapraszam powolutku, odwiedzam, bo mam na to siły, a i synek jest bardziej przewidywalny i juz troszkę silniejszy i przez to samodzielniejszy.

  Pozdrawiamy,

  Magda i Albercik ur. 8.09.03

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close