Rówieśnicy !

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #36882

  aniaaa

  dziś byliśmy u pediatry do kontroli 🙂
  Sebastian waży 10 kilo 200 gram (no więc mój grubasek przez ostatnie dwa miesiące przybrał tylko 450 gram) i mierzy 78 cm. Pediatra nakazała wprowadzić pieczywo, kaszki pszenne i całe jajko.
  Sebciu nadal w nocyczęsto się budzi na cyca ( od 1 w nocy), mowi mama, tata i chce powiedzieć bum,bum za ale bardzo mu nie wychodzi, robi kosi,kosi i pa pa. Wstaje w łóżeczu, ale jeszcze sam w nim nie tupta, nadal pełza jak szalony no i nie chce raczkować. Jest cudowny!!!! Co tam u Was??

  Aniaaa i Sebastianek- 9,5 (17.03.03)

  #480418

  callipso

  Re: Rówieśnicy !

  to samo hihi…no dobra, zartowałam..
  …Igor miesiąc temu wazyl 9800 wiec teraz też pewnie jakos ok 10…wzrost cuś koło 80 …zasypia to moje dziecię o 19.00 żeby sie obudzić o 4.00 wrrr…czasem śpi bez przerwy czasem z jedną…wstaje w łóżeczku, troche w nim łazi…no i pełza także z kosmiczną prędkością…czasem udz mu się powiedzieć mamamama lub babababa ale to raczej nieświadomie…żadnego kosi ani pa:(…ale za to wie gdziejest lampa i pociąg (za domem mamy linie kolejową…jedyną jej zaletą jest to, ze Igor kocha patrzeć na przejezdżające pociągi:)…wypuszcza wszystko z rąk , wypluwa smoka i tak patrzy z rozdziawioną buzia hihi)…no i gryzie mnie…z resztą wszystkich gryzie…mam na ciele pełno „malinek”…z zaskoczenia wpija sie swoimi sześcioma sztukami zębów …boli strasznie…ciekawe, czy kiedys przestanie

  Ola i Igorek 25.03.2003  #480419

  hasza

  Re: Rówieśnicy !

  Oj to mój chudzinka bo waży tylko 9 kg chociaż ładnie je.
  W łóżeczku staje sam i chodzi wkoło, raczkuje i staje przy meblach, woła baba, mama , tata , ale też nieświadom jest tego co mówi .Śpi coraz mniej i niewiem czy kolejne zęby nie idą a ma ich już 8 .Pieczywo je już od dawna, ale jajek nie może bo jest na nie uczulony.Jest bardzo ruchliwy i żywy czym mnie czasami wykańcza.

  Hasza Martyna 9lat Łukasz 9,5 m

  #480420

  lea

  Re: Rówieśnicy !

  Jakies 8500
  zapieprza po mieszkaniu raczkujac, chodzi przy meblach juz bardzo sprawnie, zamykania i otwieranie uchylonych drzwi to ulubiona zabawa (pod kontrolą rzecz jasna), ma od dawna 8 zebow i na razie dzieki Bogu cisza
  nic nie mowi, nawet sylab ani samoglosek, nic nie robi (zadnych kosi – kosi go nie bawi i splata rece 🙁

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close