rozpulchniona szyjka

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #17550

  dorocia

  Hej dziewczyni to ja wrześniówka od bliżniaków po zmianie nicka,bo nie mogłam się zalogować
  Powiedzcie mi proszę czy rozpulchnineie szyjki może się cofnąć? Kończę 22 tydzień, maluchy brykają całkiem konkretnie a na ostaniej wizycie gin stwierdził rozpulchnienie szyjki. Ale bez skracania i rozwarcia. Brzuszek twardnieje od czasu do czasu (2-3 razy dziennie). Siedzę na zwolnieiu i łykam magnez ( 4 x Laktomag B6). Co mogę jeszcze zrobić aby nic nie uległo przyspieszeniu, bo strasznie się boję o maluchy?

  Dorota i dwóch chłopaczków (28/09)

  #249178

  magdzik

  Re: rozpulchniona szyjka

  Szukałam jakiś informacji na temat rozpulchnienia i niestety nic nie znalazłam. Samą mnie ciekawość zżera o co w tym chodzi… jakby co to idę we środę do lekarz i się wypytam!

  Pozdrawiamy,

  Magda, Rafał i Albercik (7.09.03)  #249179

  iwona26

  Re: rozpulchniona szyjka

  Mi lekarz na ostatniej wizycie powiedział, że szyjka mi się skróciła i rozpulchniła. Mam leżeć i łykać fenterol. Myślę, że leżenie jest tu najważniejsze, szczególnie przy ciąży bliźniaczej musisz się oszczędzać.

  Iwona i Maleństwo (01.09.2003)

  #249180

  mgosz

  Re: rozpulchniona szyjka

  w 23 tygodniu lekarz stwierdzil u mnie rozpulchnienie szyjki i 3×2 magne B6, zalecil duzo odpoczynku ale nie jakies rygorystyczne lezenie, pierwsze dwa tygodnie po tej diagnozie bardzo sie oszczedzalam ale pozniej to juz normalne zycie, chociaz od tej pory jestem na L4. Teraz jestem w 33 tygoddniu i powiedzial mi ze szyjka jest duzo twardzsza (duza poprawa nastapila po 4 tygodnich), twardnienie brzucha przeszlo mi calkowicie. Ja juz poruszalam ten temat na forum i wszystkie posty byly bardzo optymistyczne (w szukaj wpisz rozpulchniona szyjka i odczytasz stare wiadomosci), Pozdrawiam

  Magda i lipcowy dzidzius

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close