ruchy

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #42699

  ola2301

  Jestem w 19 tyg – jak na razie nic nie czuje ani ruchow, ani czkawki – na usg widze zawsze, jak dziecko wykonuje rozne ewolucje, ale sama nizcego nie odczuwam, To moja 1. ciąza – jak to jest u WAS?

  Pozdrawiam ola

  #559000

  kobin

  Re: ruchy

  W pierwszej ciazy srednio w 20tym tygodniu odczuwa sie rucy. Wiec nie masz sie czym martwic. Niestety ja juz nie pamietam jak bylo u mnie, ale tak pisza w ksiazkach. W kolejnych ciazach odczuwa sie wczesniej, czyli ok 18tygodnia.

  kobin,Konciu i  #559001

  lettka

  Re: ruchy

  Nie przejmuj się to sprawa bardzo indywidualna, słyszałam, że szybciej czują ruchy dziewczyny bardzo szczupłe – ja poczułam pod koniec 16 tyg, potem kilka dni nic, a później to już kopał i kopie jak najęty.

  #559002

  nicky22

  Re: ruchy

  To bardzo indiwidualna sprawa. Zwykle w pierwszej ciazy czuje sie ruchy dziecka ok. 20 tygodnia, ale niektore kobiety odczuwaja je dopiero od 23, a nawet 24 tygodnia. Takze nie masz sie co martwic-na pewno poczujesz je za tydzien lub dwa! Ja wprawdzie czulam ruchy dzidzi dosyc wczesnie, bo juz w 18 tygodniu, ale np. moja kolezanka dopiero w 21.

  Pozdrawiam i zycze wspanialych kopniaczkow!!!
  Nicky i sierpniowa dziewczynka (?)

  #559003

  an4a

  Re: ruchy

  Hej! Na pewno wszystko jest w porządku. Ja poczułam (?) pierwsze ruchy w 20-stym tyg., ale nie wiem, czy to nie była moją wyobraźnia lub bożonarodzeniowe przejedzenie 😉 I nie sprawdziła sie teoria o szczupłych, bo jestem, a raczej byłam 🙂 szczupła, a nie miało to wpływu na szybsze odczuwanie ruchów – może dlatego że mam łożysko na przedniej ścianie.

  Pozdrawiam
  Ania

  #559004

  pika

  Re: ruchy

  Ja jestem w 19 tygodniu i juz sama nie wiem co czuje wdaje mi sie ze to dzidzia ale czasami zastanawiam sie czy to nie jelita. Sama juz nie wiem co o tym mysleć??? Pika  #559005

  samiutka

  Re: ruchy

  Ja jestem w 18 tyg. i jak narazie nic nie czuje.Nie wiem czy mam sie martwic bo to jest moja druga ciaza.Jak narazie niecierpliwie czekam.Pozdrowienia

  Ludka i baby (28.08.04)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close