samopoczucie w 23 tyg.

Ja mam pytanko na temat samopoczucia. We wszystkich materiałach jest napisane, że kobitea od piątego miesiąca czuje się doskonale, jest pełna energii i zadowolenia. Ja natomiast czuję się ciężka, zmęczona, energii mam nie wiele. Zadowolona jestem z dzidziusia ale żeby skakać z radości… ??? Huśtawkę nastrojów nadal mam. Nie wiem czy takie samopoczucie to normalne zjawisko, czy może coś nie ta jest ze mną?

4 odpowiedzi na pytanie: samopoczucie w 23 tyg.

akamila Dodane ponad rok temu,

Re: samopoczucie w 23 tyg.

ja ma się dobrze…mam faktycznie dużo energii, ale…
pamiętaj, że każda ciąża jest inna…masz prawo czuć się świetnie przez calutka ciaże również fatalnie – i nikt nie powinien się czepiać!
…nie ma dwóch takich samych ciaż i czegoś takiego jak ksiązkowy modewl, wzór…
a jeśli faktycznie coś sie dzieje co cię nie pokoi to – marsz do lekarza i już :-)))
Pozdrawiam

AiR Klejn i dzidzio (Alan/Nina) 15 luty :-)))

ankolot Dodane ponad rok temu,

Re: samopoczucie w 23 tyg.

Nie martw się. Ja też czuję się ociężale i mimoże przytyłam na razie od początku ciąży ok.4 kg. Jestem roztargniona, rozkojarzona a co najgorsze wszystko mi zaczęło wypadać z rąk. Mam nadzieję że to minie bo jeszcze trochę przede mną. Pozdrawiam – damy sobie radę.

mania Dodane ponad rok temu,

Re: samopoczucie w 23 tyg.

Polecam Ci książkę W oczekiwaniu na dziecko. Tam własnie jest pytanie o samopoczucie i wiesz co piszą?? Że to,że kobieta ma się czuć dobrze nie oznacza że tak czuć się będzie w końcu każda z nas jest inna.

Marzenka i Marysia albo Franek (2.01.2004)

koyaga Dodane ponad rok temu,

Re: samopoczucie w 23 tyg.

Nie przejmuj się, wszystko jest o.k. Nie wszystkie książki są mądre, a każda ciąża jest inna. Wszystko z Tobą jest w porządku. Zobaczysz, jeszcze będziesz czuła się dobrze.

Aga i Martynka – 23.08.’03

Znasz odpowiedź na pytanie: samopoczucie w 23 tyg.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Mausky jest juz mama
Wlasnie dostalam od niej SMS-a ze urodzila.Chyba chlopiec bo tego z wielkiego zmeczenia i szczescia nie napisala,waga 2480 g,57 cm,porod trwal 12 godzin.serdecznie gratulujemy nowej, szczesliwej mamusi Ewa i Dominik (17.04.2003) [img]http://www.icpnet.pl/~design2/dominik.jpg[/img]
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
test inteligencji
dziewczyny rozwiązałabym ten test dziś w onecie, ale czasowo sie nie wyrobię (test trwa od 17.15 do 19.00, a ja mam dziecko, które nie prześpi całego tego czasu, bo o 18-tej
Czytaj dalej