Sen dziecka

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #114849

  agata-lazarek-wp-pl

  MÓJ SYNEK SKOŃCZYŁ PÓŁTOREJ ROCZKU I OD URODZENIA NIE PRZESPAŁ ANI JEDNEJ NOCY. PŁACZE CO CHWILKĘ, CZASAMI ZAŚNIE SPOWROTEM A CZASAMI SIĘ WYBUDZI I 2 GODZINY DO TRZECH NIE MOŻE ZASNĄĆ. JAK ZAŚNIE TO ZA PÓŁ GODZINY PŁACZE ZNOWU. W DZIEŃ JEST IDEALNYM MALUCHEM. WSZYSCY MI POWTARZAJĄ ŻE JAK NA 1,5 ROCZNE DZIECKO TO JEST BARDZO ROZWINIĘTY. JE SAM ŁYŻECZKĄ BARDZO ZGRABNIE, MÓWI, ROBI KUPKĘ NA NOCNICZEK, SŁUCHA GDY SIĘ DO NIEGO MÓWI. WYKONUJE POLECENIA, ITD. JEST BAAARDZOOO RUCHLIWY. WYPIJA W NOCY DUŻO HERBATKI NIE SŁODZONEJ I DWIE BUTELKI MLEKA. PRÓBOWAŁAM JUŻ DAWAĆ WODĘ TO ZAWSZE KOŃCZYŁO SIĘ NA PŁACZU DO RANA. PO TYGODNIU WRACAŁAM DO STARYCH RYTUŁAŁÓW ZEBY POSPAĆ CHOCIAŻ PÓŁ GODZINKI OD CZASU DO CZASU. TO JEST FIZYCZNIE NIEWYKONALNE PRZECZEKAĆ LUB NAUCZYĆ GO SPAĆ. WIECZORNA NAUKA ZASYPIANIA W ŁÓŻECZKU TRWAŁA 3 MIESIĄCE. NIE DAM RADY PRZEZ 3 MIESIĄCE NIE ZMRÓŻYĆ OKA UCZĄC GO PRZESYPIANIA NOCY. PRZEROBILIŚMY WSZYSTKO. RYTUŁAŁY WIECZORNE, STAŁE PORY POSIŁKÓW, SPANIA, KĄPIELI….ITD. CHODZI DO PRZEDSZKOLA-ŻŁOBKA I PANIE MÓWIĄ ŻE W ŻYCIU NIE MIAŁY GRZECZNIEJSZEGO DZIECKA. ŚPI Z WSZYSTKIMI DZIEĆMI OKOŁO 2 GODZIN OD 13. NIE MAM POJĘCIA JAK SOBIE POMÓC. DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ. A.L. GDAŃSK

  #5273086

  halinasuperdziewczyna

  Odstaw wszystko co podajesz mu w nocy. Tak po prostu wszystko na raz. W zamian zabierz go do swojego lozka, przytul, pogadaj z nim szeptem.
  Sadze ze problem tkwi w nocnym jedzeniu/piciu. Zaloz sobie miesiac na odzwyvzajenie. Gwarantuje, ze mlody da rade szybciej.

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close