sen niemowlaka

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #88990

  denonka

  Cześć dziewczyny.

  Cały czas o tym myślę wiec postanowilam napisać zamiast się dołować. Spędziłyśmy 2 dni w szpitalu przez biegunkę z młodszą córą. Spała tam różnie, do południa razcej posypiała po poludniu była na czuwaniu, czyli norma. Po powrocie do domu czyli 3 dni, mała śpi praktycznie cały czas z pobudką na jedzenie. Chodzę obserwuję ale nic nie widać żeby sie dzialo ale niepokoi mnie jej ciągly sen. Starsza tak ładnie nie spała. Nie chcę latać co tydz do lekarza bo ostatniwego wirusa wlasnie przyniosta z przychodni. A jak jest u was?? Czy spokojny sen 2 mies dziecka to powod do zmartwienia??

  Ps. zapomnialam dodac ze noc przesy[ia rowniez ladnie, oraz to bze zaczela w szpialu brac wit b6 i kwas foliowy na niedokrwistosc a tam w ulotce pisza o nadmiernej sennosci lub wrecz odwrotnie. wariuje juz od tego wszystkiego.
  A zresztą większość z nas ma problem z „niespaniem” a ja wrecz odwrotnie 🙁

  Kasia, Kinga 27.04.2004, Dagmara 19.04.2007

  Edited by denonka on 2007/06/29 15:41.

  #1442712

  mamamalinki

  Re: sen niemowlaka

  myślę, że tak na wszelki wypadek – spytaj, przynajmniej zadzwoń do jakiegoś lekarza i spytaj o tę senność dziecka. Rozumiem ciebie, że się martwisz, ja też bym się martwiła. Powiedz co podajesz dziecku i jakie są ostatnio objawy, niechby się wypowiedział?

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close