@ się opóźnia a ciąży pewnie brak:(

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)
 • Autor
  Wpisy
 • #85456

  kasiejka

  siedzę sobie przed kompem i płaczę bo już mam dosyć 20cykli bezowocnych starań ten jest 21. Powinnam mieć wielką nadzieję tym razem bo moje cykle są regularne i od 29- 30 dniowe a tymczasem dziś 36 dzień cyklu a miesiączki brak i cieszyło mnie to i dawało nieśmiałą nadzieję do wczoraj a dziś od samego świtu zalała mnie fala czarnych myśli że powinnam przestać sobie naiwnie mrzyć . Za 2 godzinki chcę iść po test bo już nie zniosę tej niepewności czy to clostybelgyt to spowodował że się opóźniło wszystko choc i w poprzednim cyklu go brałam i nic takiego nie było czy to ciąża. I siedzę i płaczę bo mam już dosyć patrzenia na testy, na których widnieje wciąż i wciąż i wciąż tylko jedna kreska A chyba za kilka godzin znow mnie to czeka. Brzuch boli mnie jak na okres już od ponad półtora tygodnia, czasami to już tak mocno, że lecę do kibelka sprawdzać czy widac już krew ale nic takiego się nie dzieje i tak od kilku dobrych dni. Ale cóż czy mi w ogóle przysługuje ten cud ciąży? Już przestałam tak o sobie myśleć. Idę po ten test jak po wyrok naprawdę i jestem jak najgorzej nastawiona.
  Gdybym tylko mogła być w ciąży nic, żadne inne szczęście nie dorównałoby temu….ale to byłoby za piękne….

  Edited by Kasiejka on 2007/02/05 08:35.

  #1293463

  k8-77

  Re: @ się opóźnia a ciąży pewnie brak:(

  trzymam kciuki!
  zycze duzo, duzo sily.

  k8 i Bobeczki  #1293464

  kmoni

  Re: @ się opóźnia a ciąży pewnie brak:(

  zaciskam mocno kciuki żeby tym razem pojawiły się grubaśne dwie kreski
  daj znać jak już zrobisz test
  pozdrawiam cieplutko

  Monika i Madzia

  #1293465

  wasia

  Re: @ się opóźnia a ciąży pewnie brak:(

  Jak ja Cie rozumiem…
  Mam dziś 34 dc, 3 dni po terminie @.. test negatywny.. Dół, dół, dół…
  I czuję się tak jak Ty-na okres od samej owu…

  Asia i Ola (5.02.2003) +starania…

  #1293466

  errol

  Re: @ się opóźnia a ciąży pewnie brak:(

  koniecznie pędź po test u mnie bóle jak na @ były jedynym objawem ciąży i też co chwile sprawdzalam czy już przyszła
  pozdrawiam i życze aby to było to

  [obrazek]tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;19/st/20070924/dt/6/k/7d34/preg.png[/obrazek]

  #1293467

  julcia2

  Re: @ się opóźnia a ciąży pewnie brak:(

  Jestem z tobą… Mam to samo w kolejnym cyklu… Rozumiem Cię i jestem całym sercem z Tobą. Może razem uda nam się przegonić te wszystkie wstrętne małpiszony!!!  #1293468

  kasiejka

  Re: @ się opóźnia a ciąży pewnie brak:(

  dzięki Dziewczyny za wsparcie, potrzebowałam tego wczoraj. Próbowałam dostać się na forum ale wczoraj wieczorem graniczyło to z niemożliwością.
  Wczoraj przeszłam apogeum emocji i prawdziwej histerii…..

  jestem w ciąży…………….i nie dociera to jeszcze do mnie chyba, bo czuję się zaskoczona, zszokowana, że i mi mogło się to przydarzyc i czuję się inaczej niż to sobie wyobrażałam choć pod tym wszystkim co czuję jest oczywiście wielka radość.

  test w ciagu zaledwie kilku sekund gdy to kompletnie nie chciałam patrzeć na swoją kolejną porażkę i poszłam zdjąć buty(bo z apteki z pełnym już pęcherzem musiałam szybko w butach i czapce do kibelka galopować by wykorzytsać ten mocz do testu) więc zamiast wgapiać się w tę płytkę testową poszłam zdejmować owe buty i tak zerknęłam tylko za moment i jak zobaczyłam coś czego moje testy nie pokazywały mi dotąd nigdy to wpadłam w taki histeryczny płacz pomieszany z radoscią ale nie wiem czego było w tym wiecej że pies był ztrwożony tym co dzieje się z jego czasami tylko zrównoważoną ale nigdy nie tak rozchwianą jak w tym momencie panią.

  Moja gina na wieść o ciąży ucieszyła się bardzo ale natychmiast wezwała mnie do siebie na zapisanie mi luteiny dopochwowo, jodu no i foliku. Na razie mam chuchać i dmuchać i bardzo ztonować z wszelkim wysiłkiem ruchem.Na razie jest czas niepewności ale wierzę mocno, że Bóg w końcu ulitowal się nade mną. W tym miesiącu na początku przeprowadziłam z Nim bardzo poważne i burzliwe rozmowy pełne łez i jemocji wszelkich, no i chyba zgodził się ze mną po tych 21 cyklach starań, że w końcu moja walka o dziecko Go przekonała.

  Naprawdęto wydaje mi się absolutnym cudem…..absolutnym naprawdę.
  I już teraz wiem na pewno,teraz gdy zawitałam na te drugą stronę brzegu(choć to dopiero nieśmiały początek że wszytkim kobietom, które bardzo ale to bardzo pargną dziecka ono nie zostanie odmówione, naprawdę nie zostanie odmówione.K.

  #1293469

  julcia2

  Re: @ się opóźnia a ciąży pewnie brak:(

  Gratuluję 🙂

  #1293470

  wasia

  Re: @ się opóźnia a ciąży pewnie brak:(

  GRATULUJE!!!!

  Asia i Ola (5.02.2003) +starania…

  #1293471

  kotus

  Re: @ się opóźnia a ciąży pewnie brak:(

  Kasiu gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!1:-)))))))))))))) Chyba nie mniej niż Ty cieszę się z Twojej ciąży.Siedze i ryczę………Aleluja!!!!!:-))))))  #1293472

  morena

  Re: @ się opóźnia a ciąży pewnie brak:(

  gratuluję!!!

  + marcowy synek

  #1293473

  bozenkak

  Gratulacje!

  Weszłam tu na chwilkę i przeczytałam Twój post. Nawet nie wiesz jak bardzo mi pomógł. Staram się od roku o drugie dziecko, ale jeszcze nie leczymy się. Co miesiąc przeżywam gehennę. Ale po twoim zwycięstwie myślę że mi też się wkrótce uda. Życzę cudownej dzidzi i wielu szczęśliwych chwil razem.
  Bożena

  Bo i Krzyś 02.05.2004

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close