siedzenie przez sierpniowe pociechy

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #40331

  iwus25

  Witam! Od dawna czytam to forum, ale dopiero dziś znalazłam czas, aby się zalogować i podzielić moimi malutkimi problemikami. Otóż mam pytanie, czy dziecko, kt óre ma prawie 6,5 mies. powinno już samodzielnie siedzieć? Oli owszem podnosi się, ale do siedzenia jeszcze chyba trochę czasu potrzebuje. Jego waga jest normalna tzn. 9 kg, jest bardzo żywym dzieckiem. Napiszcie, jak to jest u Was. Acha, napiszcie też, jak mogę umieścić zdjęcie na tej stronie. pozdrawiamy.

  Iwuś i Oliwier ur. 8.08.03r.

  #528146

  ykke

  Re: siedzenie przez sierpniowe pociechy

  Hej, zapraszam nową sierpniową mamusię do działu „Chcę nawiązać kontakt…..”. Tam mamy swoje sierpniowe mega gadulskie wątki! Obecny nazywa się „sierpniówkowo”. Pozdrawiam!


  Izka i Iga 31.08.2003  #528147

  aniaaa

  Re: siedzenie przez sierpniowe pociechy

  Różnie bywa z tym siedzeniem . Mój synek samodzielnie z prostymi plecami siedział dopiero jak skończył 9 miesięcy.

  Aniaaa i Sebastianek- 11m(17.03.03)

  #528148

  effcia

  Re: siedzenie przez sierpniowe pociechy

  Ptysiek jak na zdjeciu – siedzi. oczywiscie posadzony (czego potrafi sie zywo domagac), sam jeszcze nie umie usiasc, choc bardzo sie stara. Franus uwielbia siedziec, dwa tygodnie temu wymienilismy lezaczek (bardzo niebezpieczne ewolucje w nim robil) na krzeselko (strzal w 10!)
  a w ogole to zaporaszam w imieniu innych mam sierpniowych do dzialu „chce nawiazac kontakt…” tam zawsze jest super rozgadany watek super rozgadanych sierpniowych mam

  Effcia z FRANULKIEM (20.08)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close