Sine dziąsełko przy ząbkowaniu…

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #39740

  wasia

  Byłam dziś z Olą na bilansie roczniaka i pani doktor zaglądając jej do buzi zauważyła, że 3 nowe ząbki jej wychodzą-obie byłyśmy w szoku, bo mała ma ich już dość dużo a i tak wychodzą w błyskawicznym tempie… Kiedy wróciłam do domu zajrzałam Oli głębiej do buzi (i wyjątkowo mnie nie pogryzła!), żeby obejrzeć te wychodzące zębiska i co widzę? W miejscu, gdzie przebija się górna lewa czwórka (trójek brak) z przodu dziąsełka jest ciemno-sine miejsce! Troszkę się przestraszyłam, bo nigdy czegoś takiego nie widziałam. Mała nie uderzyła się nigdzie, nie jest to chyba też próchnica… Sama nie wiem co o tym myśleć. Lekarka napewno to widziała oglądająć ją, więc skoro nic nie mówiła, to nie powinno to być nic groźnego, ale ja i tak się tym przejmuję…. Może któraś z Was się z czymś takim spotkała?

  Asia i Ola (roczek!!)

  Edited by WAsia on 2004/02/14 09:42.

  #520585

  agus-25

  Re: Sine dziądełko przy ząbkowaniu…

  NIe martw się tym to się dosć często zdarza, nasz też miał takie dziąsełko przy wychodzącej górnej jedynce ale po 2-3 dniach siność zeszła. Możesz dawać dziecku do gryzienia oziębiające gryzaczki.

  Agus i Kamilek (24.03.2003)  #520586

  wasia

  :)))

  Dzięki dziewczyny, jestem spokojniejsza 🙂

  Asia i Ola (roczek!!)

  #520587

  ankar

  Re: Sine dziądełko przy ząbkowaniu…

  Nie martw się, Zuza też miała sine dziąsełka przy wychodzeniu dolnych jedyneczek. Ale po kilku dniach wszystko ładnie się wygoiło.

  Anka i Zuzia (20.05.2003)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close