Skąd się biorą dzieci?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #37495

  asiaczek

  Dostałam mailem i musiałam Wam to pokazać. Dzieci odpowiadają na proste (?) pytanie: Skąd się biorą dzieci?

  Krzyś, 6 lat
  Ale z pana dzieciak! Dzieci biorą się z brzucha mamy. A w brzuchu mamy są różne składniki.Komórki, ale nie takie do rozmawiania…

  Julcia, 5 lat
  Dzieci? Jakby Ci to powiedzieć? Z jedzenia się robią, z picia niektórego, z komórek… Jakich? Witaminowych. W kapuście są witaminy. W owocach też. Musi być dużo witamin.

  Nikola, 6 lat
  Żeby urodzić dziecko, trzeba się dobrze odżywiać. Jeść banany, śliwki, jabłka… Aż brzuch będzie duży. Ale żadnych słodyczy. Dlaczego? Bo wtedy się popsuje rączka.

  Piotruś, 4 lata
  Dzieci biorą się z gadania. Kiedyś mama mówiła do taty: Ty nie gadaj tyle, tylko uważaj, bo z tego gadania będą dzieci. Ale tata chyba tak specjalnie się zagadał, bo na urodziny dostałem braciszka zamiast pieska.

  Ola, 5 lat
  Dzieci dostaje się za karę. Jak byłam na wakacjach u cioci, to ciocia mówiła do wujka: Lepiej bądź dziś grzeczny, chyba, że chcesz mieć drugie dziecko. Wujek potem był cały dzień na grzybach.

  Jaś, 6 lat
  Na dziecko trzeba się zapisać do szpitala. Najpierw do szpitala idzie mama,a potem tata idzie z kwiatami. Tata musi mamę wypisać ze szpitala i wtedy, razem z mamą, dostaje od szpitala dziecko. A kwiaty zostają w szpitalu.

  Justynka, lat 5
  Dzieci się klonuje. Trzeba iść do parku na spacer, nazbierać tych motylków do przyklejania do nosa, wydłubać ziarenka i połknąć. I te klony potem rosną w brzuchu u mamy. U taty nie, bo tata nie ma czasu na spacery.

  Mareczek, lat 6
  Słyszałem, że dzieci się rodzą z plemników. Plemniki to takie ziarenka,które trzeba zasiać, a potem się czeka dziewięć miesięcy. Trzeba najpierw wstrzyknąć do pupy, najlepiej u lekarza.

  Sonia, lat 5
  A na podwórku mówili, że dzieci biorą się z seksu. Pan i pani idą na spacer, biorą się za ręce, patrzą i potem dają sobie buzi. I to jest seks. A jak ten seks robi mama i tata, to potem jest dziecko.

  Kasia, lat 6
  Coś ty, to nie żaden seks, seks jest na golasa i z seksu nie ma dzieci. Mama i tata muszą być w ubraniu, to mogą się całować i wtedy jest miłość. I z tej miłości biorą się dzieci potem.

  No i jak dziewczyny??? Wszystko stało się jasne, co?!

  Filipek 19-02-2004

  #489389

  mausky

  Re: Skąd się biorą dzieci?

  fajne, muszę pokazać mojemu facetowi, bo on do dzisiaj nie wie skąd jest Tymek 😉

  Aneta i Tymek ur 19.10.2003  #489390

  shibaa

  Re: Skąd się biorą dzieci?

  REWELACJA!
  Po prostu .. dzieci wiedzą lepiej … 🙂
  Agata

  #489391

  jjjjjjjjjj

  Re: Skąd się biorą dzieci?

  fajna jest odpowiedź Piotrusia lat 4, rewelacja! Kurde teraz to wiem skąd saię biorą dzieci, ale tak zadużo rozmawiać to chyba nie wypada, i robić też coś trzeba? hi hi hi

  JoVi i…KTOŚ

  #489392

  malinka

  Re: Skąd się biorą dzieci?

  dobre dobre dobre , hihihiihihihhii z tym zastrzykiem plemnikow w pupie NAJlepsze !

  syn 29.02.04

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close