skarżypyta

Do tego, że Karol woła na spacerz, że Mamunia ma pampersika albo że Mama robi dużą kupę i stęka, to się przezwyczaiłam………….ale ostatnio, jak szlismy do mieszkania, Karol zaczął mówić przy sasiadach, że Mama wyrzuciła gumę do żucia na klatce…………..ale obciach……teraz muszę barrrrdzo uważać co mówię i robię……..

Julka i prawie 18 miesięczny Karolek

2 odpowiedzi na pytanie: skarżypyta

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: skarżypyta

oj trzeba, trzeba, ja jeszcze muszę pilnować męża 😉 nieraz się zastanawiałam skąd Zuzanka się czegoś nauczyła, wniosek prosty bacznie obserwuje swoich rodziców, na szczęście jeszcze nie skarży

Izka i Zuzanka (12.V.2002)

dronka Dodane ponad rok temu,

Re: skarżypyta

Tak, tak, czesto dopiero dzieci uswiadamiaja nam nawyki (slowa, powiedzonka) z ktorych moze nie zdajemy sobie do konca sprawy.
Czasem jest wesolo, a czasem

Iwona i Karolinka (01.26.02)

Znasz odpowiedź na pytanie: skarżypyta?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
dobry wpływ Dawidka
Nie wiem czy pamiętacie, jak Smoki pisała, że Dawidek pewnego razu pokazał na łóżeczko i potem zaczął w nim zasypiać.......... Karol często budził się w nocy i wołał :"tam, tam"....nie wiedzialam
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
zaczął jeść obiady !!!!!!!!
Co prawda z tartej marchewki i jabłuzka robię słoneczko, ogonki słoneczka z ziemniaczków a bużkę z mięska, ale je!!!!!!!! Zupa albo zmiksowana albo z marchewki i ziemniaczków i pietruszki............ale je!!!!!!!!!!!!
Czytaj dalej