Skoki ciśnienia

Cześć,
Dziewczyny – czy któraś z Was coś z tego rozumie? Przeszłam już dwie ciąże, w których miałam niskie ciśnienie (czasem lekarz nie chciał uwierzyć, że nie śpię na siedząco). Po ciąży też nigdy nie miałam problemów – moim kłopotem było czasem zbyt niskie ciśnienie.
I wyobraźcie sobie – w piątek byłam u lekarza. Okazało się, że mam 160/90. Jak myślicie, czy to, że ciśnienie miałam badane ok. 1 godz. po pobieraniu krwi, kiedy pielęgniarka długo nie mogła znaleźć żyły i trochę mnie “wierciła” mogło mieć wpływ? Wystraszyłam się. Teraz mierzę codziennie w domu (zalecenie lekarki) i jest w normie, chociaż nie takie niskie jak dawniej. Pocieszcie mnie, proszę, bo ten piątek (13!) trochę mnie zdołował. Dodam jeszcze tylko, że czuję się dobrze.
Trzymajcie się ciepło!!!
Ewa+Kasia+Michaś+? (10.11.)

6 odpowiedzi na pytanie: Skoki ciśnienia

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: Skoki ciśnienia

Też miałam taką sytuację; zawsze ciśnienie niskie albo normalne, a tu w czasie jednej wizyty koszmar. Koszmar dał się łatwo wytłumaczyć-przed wizytą miałam pyskówkę ze stolarzem, któy robił nam meble…więc podejrzewam,że Tobie też “pomogła” pielęgniara!
trzymaj się!

Monika (05.10)

emkaf Dodane ponad rok temu,

Re: Skoki ciśnienia

Wiesz co, coś z tymi stolarzami musi być nie tak. Pamiętam, że kiedy miała się urodzić Kasia (to już było ponad 8 lat temu), postanowiliśmy z mężem zainstalować sobie regał z przesuwanymi drzwiami. Po pierwszej instalacji drzwi praktycznie wcale nie jeździły, a stolarz utrzymywał, że niewiele da się poprawić. Odwiedzał nas jeszcze parę razy i ostatnim razem musiałam wyjść i przespacerować się wokół osiedla, bo myślałam, że wcześniej urodzę.
Dzięki za słowa pociechy. Ewa

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: Skoki ciśnienia

…chyba tak…lista niedociągnięć naszego stolarza jest długa…wyleciał z pracy pod koniec roboty i nie zapłaciliśmy mu do końca, ale i tak naprawa usterek pochłonęła kupę kasy…

Monika (05.10)

rudasek Dodane ponad rok temu,

Re: Skoki ciśnienia

ja mam wysokie ciśnienie na każdej wizycie – a w domu normalka…czyli tylko emocje..

Rudasek i Mróweczka [ 01.09.2003]

agmag Dodane ponad rok temu,

Re: Skoki ciśnienia

Nie przejmuj się, jak w domu masz ciśnienie w normie.
Ja w domu mam 115/60, a u lekarza regularnie 130/70. U lekarza mam badane ciśnienie z marszu, jak rejestruję się u połoznej, później czekam na wizytę. A ciśnienie powinno się mierzyć po wizycie w WC i półgodzinnym odpoczynku.

Agnieszka, Hubi (2l.), Córcia (29.11.)

rudasek Dodane ponad rok temu,

Re: Skoki ciśnienia

ja mam to samo

Rudasek i Mróweczka [ 01.09.2003]

Znasz odpowiedź na pytanie: Skoki ciśnienia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Byłam na basenie ...
Postanowilismy dzisiaj z mezem zrelaksowac sie maksymalnie i pojechalismy na basen. Bylo troche ludzi, bardzo duzo facetow, kobiet bylo kilka. Poki plywalam w glebokim basenie sportowym wszystko bylo ok,
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Waga mojego dziecka
Dziś u swoich rodziców ważyłam swojego synka na takiej wadze elektronicznej i po odjęciu mojej wagi wyszło, że on waży 7 kg!!!! Jestem przerażona. On jeszcze nie ma pełnych 3-ech
Czytaj dalej