Skoki ciśnienia

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #18922

  emkaf

  Cześć,
  Dziewczyny – czy któraś z Was coś z tego rozumie? Przeszłam już dwie ciąże, w których miałam niskie ciśnienie (czasem lekarz nie chciał uwierzyć, że nie śpię na siedząco). Po ciąży też nigdy nie miałam problemów – moim kłopotem było czasem zbyt niskie ciśnienie.
  I wyobraźcie sobie – w piątek byłam u lekarza. Okazało się, że mam 160/90. Jak myślicie, czy to, że ciśnienie miałam badane ok. 1 godz. po pobieraniu krwi, kiedy pielęgniarka długo nie mogła znaleźć żyły i trochę mnie “wierciła” mogło mieć wpływ? Wystraszyłam się. Teraz mierzę codziennie w domu (zalecenie lekarki) i jest w normie, chociaż nie takie niskie jak dawniej. Pocieszcie mnie, proszę, bo ten piątek (13!) trochę mnie zdołował. Dodam jeszcze tylko, że czuję się dobrze.
  Trzymajcie się ciepło!!!
  Ewa+Kasia+Michaś+? (10.11.)

  #265740

  monikaapj

  Re: Skoki ciśnienia

  Też miałam taką sytuację; zawsze ciśnienie niskie albo normalne, a tu w czasie jednej wizyty koszmar. Koszmar dał się łatwo wytłumaczyć-przed wizytą miałam pyskówkę ze stolarzem, któy robił nam meble…więc podejrzewam,że Tobie też “pomogła” pielęgniara!
  trzymaj się!

  Monika (05.10)  #265741

  emkaf

  Re: Skoki ciśnienia

  Wiesz co, coś z tymi stolarzami musi być nie tak. Pamiętam, że kiedy miała się urodzić Kasia (to już było ponad 8 lat temu), postanowiliśmy z mężem zainstalować sobie regał z przesuwanymi drzwiami. Po pierwszej instalacji drzwi praktycznie wcale nie jeździły, a stolarz utrzymywał, że niewiele da się poprawić. Odwiedzał nas jeszcze parę razy i ostatnim razem musiałam wyjść i przespacerować się wokół osiedla, bo myślałam, że wcześniej urodzę.
  Dzięki za słowa pociechy. Ewa

  #265742

  monikaapj

  Re: Skoki ciśnienia

  …chyba tak…lista niedociągnięć naszego stolarza jest długa…wyleciał z pracy pod koniec roboty i nie zapłaciliśmy mu do końca, ale i tak naprawa usterek pochłonęła kupę kasy…

  Monika (05.10)

  #265743

  rudasek

  Re: Skoki ciśnienia

  ja mam wysokie ciśnienie na każdej wizycie – a w domu normalka…czyli tylko emocje..

  Rudasek i Mróweczka [ 01.09.2003]

  #265744

  agmag

  Re: Skoki ciśnienia

  Nie przejmuj się, jak w domu masz ciśnienie w normie.
  Ja w domu mam 115/60, a u lekarza regularnie 130/70. U lekarza mam badane ciśnienie z marszu, jak rejestruję się u połoznej, później czekam na wizytę. A ciśnienie powinno się mierzyć po wizycie w WC i półgodzinnym odpoczynku.

  Agnieszka, Hubi (2l.), Córcia (29.11.)  #265745

  rudasek

  Re: Skoki ciśnienia

  ja mam to samo

  Rudasek i Mróweczka [ 01.09.2003]

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close