Skurczyki, niebolące, od trzech dni, 24 tydz.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #51897

  siebaska

  Witam!!!
  Od trzech dni mam lekkie skurczyki macicy, ja je tylo czuje, to nie boli. Dzidzus normalnie kopie. Po za tym nic mnie nie boli. Myslałam że te skurczyki przejdą, bo w sobote i niedziele byłam na wyjeździe, myslałam że to przez to ale dzisiaj siedze w domu i nadal są. Po za tym bardzo bolą mnie żebra i plecy. Wcześniej na to samo dostałam Magnez, cału czas go biorę i zalecalnej przez lekarza dawce, pomagało ale przestało pomagac. To tak jak by mój organizm potrzebował coraz wiecej tego magnezu. Mój gin na urlopie. Komórkę chyba wyłączył, no ja rozumiem w końcu urlop to urlop. Co ja mam zrobić?
  Monika i grudniowe malenstwo.

  #666529

  edysia

  Re: Skurczyki, niebolące, od trzech dni, 24 tydz.

  Weź sobie No-spe mozesz spokojnie brać 3 razy 1 tabletka.
  Ale ja na twoim miejscu poszła bym do lekarza, chociażby do innego lub na dyżur do szpitala, niech lepiej sprawdzą co jest, bo takie skurcze moge być niebezpieczne…moze Ci się zacząc robic rozwarcie, więc lepiej nie czekać.
  Buziaczki

  Edysia z  #666530

  asia-adi

  Re: Skurczyki, niebolące, od trzech dni, 24 tydz.

  Witaj,
  ja zaczęłam odczuwać takie skurcze w 22tc na początku dostałam Duphaston i No-Spe, ale po jakimś czasie skurcze się nasiliły i dostałam Fenoterol, Isoptin i Turinal (w między czasie byłam w szpitalu). Teraz jest już spokojniej choć ciągle biorę ten Fenoterol. Raz mi go lekarz odstawił ale skurcze powróciły. Na KTG w 27tc skurcze wyszły na 20%! Myślę że lepiej brać leki i być spokojnym. Brzuszek skurczy się czasem, tak 6-7 razy dziennie ale dziesięć a nawet kilkanaście to jest norma na dzień.
  Trzeba być dobrej myśli
  Pozdrowienia
  Asia i Kubuś

  #666531

  niki23

  Re: Skurczyki, niebolące, od trzech dni, 24 tydz.

  Ja z powodu tych skurczy urodziłam wczesniaczka, więc nie radzę lekceważyć. Być może to nic poważnego, ale dla świetego spokoju radzę jednak udać się do lekarza.

  Niki i Nineczka 21.01.2004.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close