skutki prześwietlenia rtg?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #71578

  anika2004

  Dziś moja córcia miała nieszczęśliwy dzień. Gdy ja byłam w pracy, tańczyła u swojej niani i niestety wpadła na róg kanapy (tej sztywnej części). Ma stłuczony, opuchnięty i siny nosek. Zaraz po nią przyjechałam i zabrałam do szpitala, laryngolog zalecił prześwietlenie, a chirurg na izbie przyjęć zasugerował, by o ile się da prześwietlenia nie robić, bo promienie mogą zniszczyć zaczątki ząbków. Ala ma już kilkanaście ząbków, ale cały czas wyłażą nowe. Niestety prześwietlenie musiałyśmy zrobić, z noskiem nie jest źle, mam ją teraz obserwować, czy ładnie oddycha przez nosek, ale to prześwietlenie i jego ewentualne skutki mnie zmartwiły, czy prześwietlałyście kiedyś swoje dzieci i nie było później kłopotów z ząbkowaniem? Wiecie coś na ten temat. Będę wdzięczna za każdą informację.

  Ania i Alicja (1.05.2004)

  #929255

  pasiasta

  Re: skutki prześwietlenia rtg?

  To mnie teraz przestraszyłaś, Dora jakiś miesiąc temu miała rtg bioderka, niby 50cm od szczęki, ale to promieniowanie, a nie laser ukierunkowany na cel
  Mam nadzieję, że to jej nie zaszkodziło!

  Dorota 08.08.04  #929256

  anika2004

  Re: skutki prześwietlenia rtg?

  Podnoszę posta wyżej, bo mam nadzieję, że nikt mi nie odpisuje (oprócz Kasiastej, ale ona jest w podobnej sytuacji), bo nie prześwietlał swojego dziecka, a nie dlatego, że ewentualna odpowiedź mogłaby mnie załamać… Szczerze mówiąc brak odpowiedzi też nasuwa mi czarne myśli.

  Ania i Alicja (1.05.2004)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close