Śluz płodny a owulacja – jak to jest?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #39943

  weronika75

  Powiedzcie mi proszę, bo już się pogubiłam. Kiedy występuje śluz płodny (ten przejrzysty i rozciągliwy) oznacza to, że właśnie jest owulacja czy że dopiero ona nastąpi? Jeżeli ma dopiero nastąpić to kiedy?
  Bo w moim przypadku mogę wyraznie zobaczyć przez 2 dni w miesiącu, mniej wiecej w środku cyklu śluz płodny i teraz kiedy może dojść do zapłodnienia? W tarkcie gdy występuje śluz płodny czy po?

  #523194

  bramka

  Re: sluz plodny a owulacja-jak to jest?

  Weroniko,
  Z tego co pamietam po wyczytaniu na FF sluz plodny jest oznaka, ze nadchodzi owulacja, nalezy sie wtedy przytulac, a plemniczki w przyjaznym srodowisku sobie zaczekaja do owulacji podczas ktorej nastapi zaplodnienie. Przytulanie w trakcie owulacji – to juz za pozno na przytulanko. Problem tkwi w tym, ze owulacje potwierdza skok temperatury do 3 dni PO jej wystapieniu, dlatego trudno ja potwierdzic do momentu kiedy juz jest za pozno. Sluz plodny podobno nie jest wystarczajacym sygnalem, ze owulacja na pewno wystapi np nastepnego dnia, ale jedynie sygnalem ze prawdopodobnie wystapi w ciagu najblizszych dni. Jesli sie myle to na pewno mnie tu ktoras doswiadczona forumowiczka poprawi.
  Pozdrawiam! Jesli znasz angielski to polecam ci „circles” na FF (opcja VIP), sa rzeczowi i odpowiadaja na kazde pytanie.

  Bramka

  Edited by Bramka on 2004/02/16 18:11.  #523195

  agahh

  I dodam

  Ze nie zawsze sluz plodny,swiadczy o nadchodzacej owulacji.

  wiesiolek.HormeelS.witB.E
  temperaturki aguski

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close