Śluz płodny a owulacja – jak to jest?

Powiedzcie mi proszę, bo już się pogubiłam. Kiedy występuje śluz płodny (ten przejrzysty i rozciągliwy) oznacza to, że właśnie jest owulacja czy że dopiero ona nastąpi? Jeżeli ma dopiero nastąpić to kiedy?
Bo w moim przypadku mogę wyraznie zobaczyć przez 2 dni w miesiącu, mniej wiecej w środku cyklu śluz płodny i teraz kiedy może dojść do zapłodnienia? W tarkcie gdy występuje śluz płodny czy po?

2 odpowiedzi na pytanie: Śluz płodny a owulacja – jak to jest?

bramka2004-02-16 17:09:00

Re: sluz plodny a owulacja-jak to jest?

Weroniko,
Z tego co pamietam po wyczytaniu na FF sluz plodny jest oznaka, ze nadchodzi owulacja, nalezy sie wtedy przytulac, a plemniczki w przyjaznym srodowisku sobie zaczekaja do owulacji podczas ktorej nastapi zaplodnienie. Przytulanie w trakcie owulacji – to juz za pozno na przytulanko. Problem tkwi w tym, ze owulacje potwierdza skok temperatury do 3 dni PO jej wystapieniu, dlatego trudno ja potwierdzic do momentu kiedy juz jest za pozno. Sluz plodny podobno nie jest wystarczajacym sygnalem, ze owulacja na pewno wystapi np nastepnego dnia, ale jedynie sygnalem ze prawdopodobnie wystapi w ciagu najblizszych dni. Jesli sie myle to na pewno mnie tu ktoras doswiadczona forumowiczka poprawi.
Pozdrawiam! Jesli znasz angielski to polecam ci “circles” na FF (opcja VIP), sa rzeczowi i odpowiadaja na kazde pytanie.

Bramka

Edited by Bramka on 2004/02/16 18:11.

agahh2004-02-16 18:44:10

I dodam

Ze nie zawsze sluz plodny,swiadczy o nadchodzacej owulacji.

wiesiolek.HormeelS.witB.E[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: Śluz płodny a owulacja – jak to jest??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
broszurka pampersa pilnie potrzebna
Witajcie dziewczyny! Może komuś niepotrzebna owa broszurka? Dzwoniłam pod podany nr telefonu ale została zignorowana, wiem że od pampersa pewnie jej nie otrzymam. Naprawdę liczę że dostanę ja od którejś z
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
A moja córeczka...
Potrafi wcisnąć przycisk i wysunąć kieszeń CD przy komputerze oraz znów ją schować. No i uwielbia mamie włańczać reset i muszę teraz kończyć klikanie, bo Hania wykończy nasze pudło, a
Czytaj dalej