smrodliwe pierdziochy niemowlaka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #109030

  kotkad

  cześć mam pytanie. Moje dziecie 8 tygodni odżywia się cycem, tylko i wyłącznie. 3 dni temu zaczął się bunt na jedzenie, drugiego dnia zniknęła kupka na cały dzień i w ogóle nie chciał mały już jeść, ani cyca ani butelki nic . Byliśmy nawet u lekarza, mały ma łykać debridat na lepsze trawienie (niejedzenie było od niezrobionej kupki jak to określił lekarz), dostaje viburcol w czopku i colinex. Kupka się zrobiła jedna obfita, konsystencja i kolor książkowo, ale kupkę poprzedzały smrodliwe pierdziochy i sama była śmierdząca. Do tej pory był to kwaśny zapach a nie smrodek. Teraz na trzeci dzień nadal jesteśmy tylko na zasikanych pampersach i tej jednej kupie, kolejnych nie było. Mały cały czas poprykuje ale poprykuje śmierdząco. Zastanawiam się nad tym zapachem. Czy jeszcze mu coś zalega, czy to po lekach zapach się zmienił. Z tego co kojarzę to chyba zapach powinien się zmienić dopiero przy wprowadzaniu normalnego jedzenia

  #4700138

  sandalek

  A nie zmieniłaś czegoś w swojej diecie?
  Ja powiem od siebie tak, poprosiłabym lekarza o skierowanie do Gastroenterologa. Wyjaśnię na moim przypadku. Moja mała też dostawała debridat i takie tam, jak dodawałam do pokarmu probiotyk Acidolak to kupki były fantastyczne i w końcu po roku przyszedł czas na odstawienie wszystkiego i zaczęły się problemy, które trwają do dzisiaj. Małej zrobiły się kamienie kałowe. Dodam tylko, aby nie wystraszyć, że moje bąble są z 30tyg ciąży i miały nierozwinięty układ pokarmowy, ale do gastroenterologa chodzą też dzieci terminowo urodzone i zawsze coś tam zaradzą lub zalecą co powinna jeść mama w Twoim przypadku. Ty Jesteś mamą i masz intuicję jeśli coś jest nie tak z dzieckiem, ja dużo badań zrobiłam swoim skrzatom zanim doszłam co im dolega a lekarze twierdzili, że jest ok… potem było im głupio.
  Życzę powodzenia.  #4700139

  lilus82

  nam acidolac niestety nie pomagał,bąki u nas sa i to też własnie smierdzące okrytnie,ale kupki brak. Ostatnia była w zeszły poniedziałek..wczoraj miał gorszy dzien i podejrzewałam ze to z powodu braku kupy..dostał pod wieczór czopek glicerynowy i cisza. Kupy nadal brak..

  jak sie dziecko wypróżnia na bierząco to bączki nie śmierdzą.Gorzej jak jakis czas nie robi,to zapach:Fiu fiu:

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close